1. Dzisiaj 22 niedziela zwykła, KSM Diecezji Siedleckiej zaprasza na kolejny Hosanna Festiwal
 2. Rozpoczęcie roku szkolnego w kościele: 2 września godz. 8.30 Msza Święta dla SP, godz. 10.00 Msza Święta dla Gimnazjum. Spowiedź od poniedziałku do soboty minimum pół godz. przed Mszą Świętą wieczorową dla wszystkich uczniów. Pracę szkolną należy rozpocząć z czystym sumieniem i ofiarować ją Bogu.
 3. W tym tygodniu wspominamy w liturgii – w poniedziałek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela; w czwartek: 77 rocznica wybuchu II wojny światowej, wspomn. Bł. Bronisławy, dziewicy, w sobotę św. Grzegorza Wlk. Pap. i dra Kościoła.
 4. I czwartek miesiąca – nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00 a następnie różaniec w intencji powołań prowadzony przez Apostolat Złotej Róży oraz spotkanie tej formacji. Po Różańcu także spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.
 5. Pierwszy piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.00, nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00; ofiary na tacę będą przeznaczone na misje.
 6. Pierwsza sobota miesiąca – adoracja i różaniec wynagradzający oraz nabożeństwo o godz. 17.00
 7. Za tydzień I niedziela miesiąca -godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 8.40;  zmianka Kółek Różańcowych po sumie  i taca na budowę kościoła.
 8. W niedzielę 4 września o godz. 17.00, rozpoczynają się kolejne katechezy chrzcielne na salkach nad kaplicą. Kolejne w niedziele września o stałej porze. (więcej tutaj)
 9. Kancelaria funkcjonuje w tym tygodniu w systemie wakacyjnym tzn. rano od godz. 8.00 do 9.00.
 10. Wczoraj (27.08) odbyło się pierwsze spotkanie naszej scholi parafialnej po przerwie wakacyjnej. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na regularne próby w każdą sobotę o godz. 10.30
 11. Dorosłych śpiewających prosimy o cierpliwość. Pierwsze spotkanie chóru parafialnego odbędzie się w pierwszą środę września, po Mszy Świętej wieczorowej.
 12. Spotkanie dla ministrantów i chętnych aby wstąpić w ich szeregi odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 9.30 w kaplicy.
 13. Nawiedzenie świętych znaków: ul. Składowa do początku (zakończenie na blokach a następnie blok na Łukowskiej i jednorodzinne na ul. Łukowskiej; drugi zestaw rozpoczyna nawiedzenie od 29.08 w blokach na ul. Rakowieckiej.
 14. Bóg zapłać za ofiary na budowę: taca z pierwszej niedzieli sierpnia wyniosła 4720 zł. W tym tygodniu wznawiamy prace budowlane po przerwie wakacyjnej.
 15. Pielgrzymka do Sokółki – miejsca cudu Eucharystycznego 27 IX. Zapisy w zakrystii.
 16. Bóg zapłać wszystkim, którzy ufundowali tornister pełen uśmiechu, paniom z Caritas Parafialnej za zorganizowanie akcji – niech uśmiech dzieci idących do szkoły będzie uśmiechem Chrystusa, który został zauważony.
 17. Bóg zapłać, że jako wspólnota pomagamy uchodźcom z Ukrainy, zbiórka na rzecz jednej z rodzin wyniosła 960 zł. Została już przekazana.
 18. Bóg zapłać wszystkim, którzy sprzątali po raz kolejny plac parafialny w sobotę, abyśmy mogli dalej dbać o niego.
 19. Kolejne Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców odbędzie się w Sali wielofunkcyjnej św. Józefa, 17 września o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych problematyką wychowania i rodziny.
 20. Zapowiedzi przedślubne: Damian Zawadzki, kaw. zam. Siedlce, ul. Morcinka, par. tut. i Aleksandra Jastrzębska, panna zam. Helenów, par. Zbuczyn – zapowiedź trzecia; Kacper Artur Antczak, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Poznańska, par. Bożego Ciała i Aleksandra Daria Cielemęcka, panna zam. ul. Południowa, par. tut., zapow. pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami zobowiązany jest zgłosić do kancelarii parafialnej. Kandydatów do małżeństwa ogarniajmy naszą modlitwą.
 21. Do nabycia prasa katolicka – Echo Katolickie w którym m.in.: Orędownictwo Czarnej Madonny od wieków wyprasza cuda. O sile i owocach jasnogórskiego zawierzenia; dlaczego niewinny tatuaż może być przyczyną duchowych zagrożeń? materiały dla Róż Żywego Różańca Zachęcamy do czytania.