1. Dzisiaj (6.XII) druga niedziela Adwentu, Pierwsza miesiąca: godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 8.40 po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych, Puszka „pomoc Kościołowi na Wchodzie” po Mszach Świętych. Tradycyjne Mikołajki.
 2. We wtorek (8.XII) urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP, Msze w porządku rekolekcyjnym, Msza za Ojczyznę o godz.  w sobotę wspomn. NMP z Guadelupe;
 3. Za tydzień (13.XII) III niedz Adwentu tzw. Gaudete; taca budowlana;
 4. Dzisiaj (6 XII) rozpoczynają się rekolekcje parafialne, które w naszej parafii prowadzi ks. Piotr Studnicki, zaangażowany w troskę Kościoła o ochronę dzieci i młodzieży w Polsce, kapłan diecezji krakowskiej, wykładowca uniwersytetu Jana Pawła II oraz cyklista i biegacz. 6 XII Msze Święte jak w każdą niedzielę, dla dzieci o 10.30, tylko po południu zapraszamy na godz. 18.00 młodzież, a  po Mszy konferencja. W poniedziałek (7.XII) i wtorek (8.XII) Msze Święte o godz. 7.00; 9.00; 17.00 (dzieci); 19.00 + konferencje dla małżonków i rodziców. Spowiedź 20 min przed Mszą Świętą. Będą transmitowane Msze Święte o godz. 9.00, 17.00 i 19.00 z konferencją. Ważne by podczas rekolekcji wyspowiadać się i choć raz przyjąć Komunię Świętą. Jako naszą wdzięczność złożymy ofiary na działalność księdza rekolekcjonisty w poniedziałek i wtorek na tacę.
 5. Dzieci w przygotowaniu do I Komunii Świętej z kl. III i ich rodziców zapraszamy na poniedziałek na godz. 17.00 zarówno do kaplicy jak też on-line. W wtorek na tę samą godzinę zapraszamy dzieci z kl. II także do kaplicy i on-line. Rodziców dzieci z kl. I-III zapraszamy aby obowiązkowo wysłuchali jednej z konferencji po Mszy Świętej o godz. 19.00.
 6. Zapraszamy na Roraty, które odprawiamy o godzinie 6.30 w środę i sobotę. Z racji wirusa, w tym roku rezygnujemy ze śniadań. Jednak prosimy o przygotowanie lampionów, zamieszczanie ich na FB, dzieci czeka niespodzianka.
 7. Dzieci w Adwencie mogą skorzystać z przygotowanych na profilu parafialnym FB maksi-rekolekcji: codziennie: ciekawostki i zadania oraz link dla rodziców do rozważania Słowa Bożego.
 8. Kancelaria: nieczynna w poniedziałek, .
 9. W środę wystawienie Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, zachęcam osoby pozostające w domu aby nawiedzały w ciągu dnia Pana Jezusa; czeka na Was z wielkimi łaskami; od godz. 15.30 do 16.30 możliwość przyjęcia Komunii Świętej i odbycia spowiedzi oraz przyjęcia Sakramentu namaszczenia (dokładnie o godz. 15.30 i 16.15).
 10. Nawiedzenie Obrazu MB Różańcowej na ul. Ganiewskiego, potrwa minimum do 16 grudnia. Następną ulicą byłaby Grabianowska. Nawiedzenie na niej rozpoczęłoby się od 27 grudnia, podczas Mszy Świętej o godz. 12.00. Przypominam, że nie są przy tej okazji zbierane żadne ofiary na budowę, czasem tylko mieszkańcy proszą o Mszę Świętą. Msze Święte z racji nawiedzenia za mieszkańców Hozera 4 dn. 13 XII godz. 18.00, za mieszkańców Hozera 2 dn. 27 XII g. 18.00.
 11. W dniach 09-16.12 w parafii św. Teresy pojawi się Monstrancja z Medjugorie. Adoracja od godziny 7.30 – 16.30. Zapraszamy na nocne czuwanie kobiety z 11-12 grudnia od godz. 19.00 do 6.45. Mężczyzn z nocy 12-13 grudnia od. godz. 19.00 do 6.45.
 12. Biblioteka czynna pod numerem telefonu: 515-700-586.
 13. Dla tych, którzy dowolnym datkiem trwałych produktów żywnościowych chcą wesprzeć potrzebujących, mogą wziąć Torby Miłosierdzia wyłożone przy drzwiach i przynieść napełnione do zakrystii lub kancelarii. Na zewnątrz są rozprowadzane świece na stół wigilijny cenie 7, 13, i 20 zł.
 14. Inicjatywa „Fundacji Małych Stópek”: możemy wziąć „bombkę” z choinki, gdzie są szczegóły wsparcia dzieci w Domach Samotnej Matki, Domach Dziecka oraz niepełnosprawnych środkami higienicznymi. Można także złożyć dobrowolną ofiarę na te cele, biorąc sobie znaczek „Stópek” do wpięcia w ubranie.
 15. Prezydent Miasta Siedlce, informuje, że na terenie Miasta rozpoczyna się inwentaryzacja źródeł ciepła. Trzeba dzwonić osobiście. Szczegółowe informacje (m.in. numery telefonów czy adres ankiety internetowej) są dostępne na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na tablicy ogłoszeń.
 16. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Kościół, to początek drogi zbawienia; Nadzieja w Niepokalanej – świadectwa; O przewidywanych skutkach ekonomicznych obostrzeń.