1. Dzisiaj (5.VII): XIV niedz. zw., taca na koncesję dla Katolickiego Radia Podlasie. Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych
 2. Organizujemy możliwość formacji oazowej dla dzieci w wieku 10-15 lat; wstępnie odbędzie się ona od 6 do 11 lipca w parafii Ducha Świętego. Kontakt z ks. Przemysławem
 3. W poniedziałek wspomn. św. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy. We wtorek rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem MB Szkaplerznej, która będzie odmawiana po Mszy Świętej o godz. 18.00: jest to przygotowanie dla tych, którzy 16 lipca zechcą założyć Szkaplerz Święty w naszej kaplicy. W środę wspomn. Św. Jana z Dukli, kapłana; w sobotę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
 4. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu; ze spowiedzią od godz. 17.00 do 18.00, ewentualnym, na prośbę udzieleniem Komunii Świętej; zakończona jak zwykle w lipcu Litanią do Najświętszej Krwi Chrystusa.
 5. Za tydzień (12.VII), XV niedz. Zw., taca na cele budowlane
 6. Na Msze Święte zapraszamy do kaplicy. Transmisje internetowe Mszy Świętej w niedziele (godz. 12.00) i święta o godz. 18.00 oraz w dzień zwykły (czwartek) o godz. 18.00.
 7. Kaplica otwarta każdego dnia z dostępnością do modlitwy, oprócz sobót od godz. 11.00.
 8. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła: z ofiar indywidualnych 1500 zł; wykonywane są domofony, system monitoringu oraz przygotowania do budowy kościoła.
 9. Wakacyjny system działania kancelarii: czynna w pracujące dni tygodnia od 8.00 do 9.00, oprócz środy gdy będzie czynna od 16.00 do 17.00.
 10. W krótkim czasie duża ilość katechetów odejdzie na emeryturę. Dlatego mamy propozycję podjęcia studiów a) magisterskich niestacjonarnych teologiczno-katechetycznych albo b) podyplomowych teologiczno-katechetycznych gdzie absolwenci takiego kierunku uzyskują przygotowanie pedagogiczne.
 11. Informacja dla rodziców: w Katolickiej Szkoły Podst. na ul. Sokołowskiej jest jeszcze kilka miejsc w nowo tworzonym oddziale kl. IV, czyli dla uczniów po kl. III Szkoły Podst.Informacje na tabl. ogłoszeń.
 12. Spotkanie dla pielgrzymów, którzy chcą pielgrzymować w sposób fizyczny na Jasną Górę (dn. 3, 12 i 14 sierpnia), 12 VII po Mszy Świętej o godz. 12.00 w parafii Ducha Świętego.
 13. W 100-rocznicę urodzin św. Jana Pawła II i 100-rocznicę Cudu nad Wisłą ks. Bogumił odbywa pielgrzymkę rowerową dookoła Polski. Modli się w intencji Ojczyzny i także naszej parafii. Wesprzyjmy go modlitwą. Msza święta w intencji Ojczyzny w środę, 8 lipca o godz. 18.00.
  Za tydzień wybory. Dopilnujmy wyrażenia naszej decyzji.
  Biblioteka w czasie wakacji będzie czynna w systemie na telefon: Z bogatego liczącego 3,5 tyś księgozbioru możemy skorzystać dzwoniąc pod numer: 515-700-586. Warto zabrać książkę na wakacje.
  Znaleziono komplet dwóch pilotów z kluczami na ul. Rakowieckiej. Do odebrania w zakrystii.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy.
 15. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Stanisław Dobosz, l. 93, z ul. Smoczej, oraz Helena Książkiewicz, l. 90, z ul. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz im. dać Panie.