1. Dzisiaj (4.II), V niedziela zwykła. niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych. Dzisiaj ks. bp Kazimierz Gurda obchodzi rocznicę święceń – polecamy jego osobę modlitwie parafian.
 2. Zapraszamy na Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 18.40.
 3. We wtorek wspomn. św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
 4. W środę Adoracja Pana Jezusa przez cały dzień.
 5. W czwartek (8.II) wspomn. św. Józefiny Bakhity, dziewicy.
 6. W sobotę (10.II) wspomn. św. Scholastyki, dziewicy.
 7. Za tydzień (11.II), VI niedziela zwykła. Modlimy się za Dobrodziejów i ofiarodawców, taca budowlana. Światowy Dzień Chorego – możliwość przyjęcia Sakramentu Namaszczenia na kościele po Mszach Świętych.
 8. Zapraszamy na dwie pielgrzymki z racji 10-lecia parafii: pierwsza do Wilna, Świętej Wody, Różanego Stoku. Sokółki, termin: 19-21.04.2024, cena: 549 zł i 100 Euro; druga pielgrzymka do Włoch: Padwa, Asyż, Cascia, Rzym, Neapol, Pompeje, San Giovanni Rotondo, Monte Sant’Angelo, Lanciano, Manoppello, Loreto, Wenecja, termin: 21.09-02.10.2024, cena: 1100 zł + 595 EURO. Zapisy w zakrystii lub pod parafialnym numerem telefonu.
 9. Kancelariaczynna wt-pt po południu, w sobotę rano. W poniedziałek nieczynna.
 10. W tym roku we wrześniu odbędą się w naszej parafii Misje Ewangelizacyjne: Zapraszam wcześniej wszystkich radnych duszpasterskich (lista pojawi się na stronie), dnia 18 lutego, po sumie (czyli na 13.00) nas potkanie organizacyjne z misjonarzem.
 11. Echo katolickie: Zapraszamy do lektury. Inicjatywa: Tydzień Małżeństwa – podczas trwania którego w Siedlcach można skorzystać z szeregu propozycji ukierunkowanych na rozwój związku i relacji, na plakacie.
 12. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana: śp. Tomasz Rudnicki, l. 57, z ul. Podsekulskiej. Pogrzeb w czwartek o godz. 12.30. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.