1. Dzisiaj, (30.X) 31 Niedz zw.; Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.35, Nie będzie comiesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu wieczorem. Taca na misje, po Mszach świętych puszka na rzecz ubogich i potrzebujących zbierana przez Caritas parafialną, z materiałami dotyczącymi czyśćca. Wrzucamy do jednej puszki.
 2. Modlitwą za zmarłych z ubiegłorocznych wypominek, w kaplicy dzisiaj (30.X) i jutro (31X) o godz. 17.15 wg. wyznaczonych ulic.
 3. We wtorek (1.XI) Uroczystość Wszystkich Świętych, obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. (spotkamy się z naszymi patronami poprzez obecność w relikwiach). Chrześcijanin wierzy we wstawiennictwo świętych, poznaje ich i podąża za dobrym przykładem. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00, z procesją za zmarłych oraz o godz. 18.00. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 4. W środę (2.XI) Dzień Zaduszny Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 połączona z jutrznią za zmarłych a po niej procesja oraz o godz. 18.00 połączona z nieszporami za zmarłych. Wypominki wszystkie będą czytane o godz. 6.40; 8.20 i 17.20.
 5. Kartki wspominkowe, przy drzwiach kaplicy. Można je także wydrukować z Internetu (FB i www) i złożyć do końca czytania wypominek. Czytanie wypominek z różańcem za zmarłych od 3 do 10 listopada włącznie, o godz. 17.15; proszę zapoznać się z rozkładem ulic i zapraszamy, szczególnie dzieci i młodzież, aby pomodlili się za swoich bliskich.
 6. Od czwartku (3.XI) rozpoczynamy nowennę do św. Jozafata w intencji uproszenia pokoju z naszymi wschodnimi sąsiadami i oddalenia błędów komunizmu – po Mszy Świętej godz. 18.00
 7. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczornej (godz. 18.00) a następnie Adoracja i Modlitwa o powołania prowadzona przez Apostolatu Złotej Róży i kleryków Wyższego Seminarium Duchownego.
 8. W czwartek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem.
 9. Pierwszy piątek miesiąca (4.XI) spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczornej; ofiary na tacę na misje. Wspomn. św. Karola Boromeusza, bpa – dzień patronalny Karola Wojtyły- św. Jana Pawła II;
 10. Pierwsza sobota miesiąca (5.XI). Adoracja od godz. 17.00, Różaniec za zmarłych a nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 11. Za tydzień (6.XI), Niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu: o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka różańcowa; o 17.15 różaniec za zmarłych. Gościmy kleryka z wyższego seminarium Duchownego Diecezji Siedleckiej, taca na potrzeby Wyższej Uczelni Duchownej. Można także zadeklarować dary natury: owoce, warzywa i inne.
 12. Bardzo dziękuję za ciasta i dary na stół odpustowy, dzieciom i dorosłym, którzy brali udział w procesji, także naszej scholii i ministrantom; Piekarni Skórzec za napieczone kremówki, paniom Mazurkieiwcz i Skolimowskiej za zasadzenie ogrodu i dbałość o niego, podobnie innym, które dbają o łezki;
 13. Rodzice uczniów klas 1 i 2 Szkoły Podstawowej mogą pobrać deklaracje zgłoszeniowe swoich dzieci do I Komunii Świętej z zakrystii. 
 14. Książka intencji mszalnych na 2023 r. od 3 listopada dostępna w zakrystii i w kancelarii.
 15. Na Żelechowski Festiwal Muzyczny MUSICA ET SACRUM zaprasza jeszcze dzisiaj (30.X) Mariusz Rompa. Informacje na plakacie.
 16. Echo Katolickie a w nim: Czy święci mają wady? Jak towarzyszą nam na co dzień? Co oznacza modlić się o dobrą śmierć po chrześcijańsku? Czy tzw. Zachód potrzebuje moralności? Zachęcamy do czytania.
 17. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Andrzej Borkowski, l. 55 z ul. Południowej Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.