1. Dzisiaj (28.X): uroczystość św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, głównych Patronów Diecezji; taca na misje, po Mszach Świętych puszka na kościoły prześladowane. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie modlitewne przed Najświętszym Sakramentem. Krucjata Różańcowa za Ojczyznę – początek przy pomniku św. Jana Pawła II w Siedlcach godz. 14.00. Nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych dzisiaj o godz. 17.00 na salkach. Dzisiaj zaprasza nas na katechezy Wspólnota Neokatechumenalna.
 2. Do środy włącznie zapraszamy na modlitwę Różańcową o godz. 17.15, w tych dniach omadlamy zmarłych z ubiegłorocznych wypominek. Rozkład ulic na tablicy ogłoszeń. Karty wypominkowe przy drzwiach wyjściowych. Prosimy o dokładny adres i wcześniejsze składanie abyśmy mogli wpisać je w komputer, gdyż są czytane np. po kolędzie.
 3. Ponieważ pierwsze dni miesiąca wypadają w święta, więc będzie mniej okazji do spowiedzi dlatego zapraszamy aby wyspowiadać się wcześniej: spowiedź w poniedziałek i wtorek od godz. 17.30 a w środę od godz. 17.00.
 4. W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych, obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. (spotkamy się z naszymi patronami poprzez obecność w relikwiach). Chrześcijanin wierzy we wstawiennictwo świętych, poznaje ich i podąża za dobrym przykładem. Wszelkie zabawy w tzw. hellowen są w istocie okultyzmem. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 z procesją za zmarłych i o godz. 18.00. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 5. W piątek Dzień Zaduszny – wspomn. Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 połączona z jutrznią za zmarłych a po niej procesja oraz o godz. 18.00 połączona z nieszporami za zmarłych. Wypominki będą czytane o godz. 6.40; 8.20 i 17.20, zaś w tygodniu od 3 do 10 listopada włącznie o godz. 17.15 czytanie wypominek z różańcem za zmarłych; proszę zapoznać się z rozkładem ulic.
 6. I czwartek miesiąca: Nabożeństwo i adoracja po Mszy Świętej. Nie będzie spotkania Apostolatu Złotej Róży, ani Odnowy w Duchu Świętym. Spowiedź od godz. 17.30.
 7. I piątek miesiąca – nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00. Spowiedź od 17.15.
 8. I sobota miesiąca – Początek o godz. 17.00, rozmyślanie, różaniec za zmarłych z rozważaniami fatimskimi o godz. 17.15, zaś adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej.
 9. Od 3 listopada rozpoczyna się modlitwa nowenny do św. Jozafata w intencji diecezji siedleckiej w trakcie jubileuszu, owoców synodu diecezjalnego i młodzieży oraz o odnowienie wiary w rodzinach i pokój; w tym tygodniu będzie ona odmawiania po Mszy Świętej o godz. o 18.00, w niedzielę po sumie.
 10. Za tydzień (4.XI): I niedziela miesiąca, czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą, Adoracja spotkanie Kół różańcowych i zmianka po sumie.
 11. W czwartek i piątek kancelaria nieczynna.
 12. Bóg zapłać za wsparcie rozwoju materialnego parafii: p. kościelnemu i Januszowi za prace przy elewacji, mojemu ojcu za murowanie, p. Radzikowskiemu za prace ziemne ciężkim sprzętem, p. Chojeckiemu z Radzyńskiej za przywiezienie kamieni, podobnie p. Krasuskiemu ze żwirowni w Biardach, panu Kożuchowskiemu z Łukowa za kamień pod figurę papieża, panom za pomoc w pracach porządkowych wokół plebanii. Wszystkim także, którzy wzięli udział we Mszy Świętej odpustowej, wysłuchując pięknego kazania, przygotowującym procesję: chorągwie, Bielanki, chłopcy z różańcem, baldachim, naszemu chórowi, kandydatom na ministrantów, którzy przynieśli wiktuały na stół plebanijny – Bóg zapłać.
 13. Wybory się nie skończyły w naszym mieście, więc już dzisiaj apelują aby za tydzień zaplanować czas na nie. Podjęte decyzje, trzeba zrealizować i doprowadzić do końca, gdyż nie pójście teraz na wybory byłoby zaprzeczeniem tego uczestnictwu tydzień temu. Lokale wyborcze jak ostatnio. Proszę zapoznać się z mapami na tablicy ogłoszeń, oraz gorąco zachęcam niezdecydowanych do wzięcia udziału i wybierania naszych przedstawicieli we władzy. Niech Bóg błogosławi Ojczyźnie naszej.
 14. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy:
 15. Recital Wojciecha Bednarskiego na organach Wagnera jutro godz. 19.15, ul. Cmentarna 17.
 16. Prośba z Policji  o przypomnienie ich uczestnikom nabożeństw różańcowych o konieczności stosowania elementów odblaskowych poza obszarem zabudowanym, a w naszym przypadku w zabudowanym też nie zaszkodzi.