1. Dzisiaj (28.II). II niedziela Wielkiego Postu. Po Mszach świętych puszka na ubogich zbierana przez Caritas Parafialną. Modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie o godz. 19.00
 2. Zachęcamy do składania przyrzeczeń trzeźwościowych w intencji osób mających problemy oraz modlitwy i postu w tych intencjach przez cały Wielki Post.
 3. W poniedziałek Krąg Biblijny po Mszy Świętej o godz. 18.00; Adoracja w środę przez cały dzień, w czwartek święto św. Kazimierza Królewicza – imieniny bpa Kazimierza, polecamy jego osobę modlitwie diecezjan. Do chorych udamy się z Najświętszym Sakramentem w czwartek od godz. 8.00.
 4. Pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o uświęcenie kapłanów, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży przedłużająca się adoracją do godz. 21.00.
 5. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje.
 6. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 7. Za tydzień (7.III) niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych. Po Mszach Świętych puszka na misje.
 8. W naszej parafii nabożeństwoGorzkich Żali połączone z nauką pasyjną będzie się odbywać w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.15 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży.
 9. W czasie całego okresu Wielkiego Postu obowiązuje również powstrzymywanie się od udziału w zabawach. Wierni zachęcani są do udziału we Mszach Świętych w dni powszednie i karmienie się Słowem Bożym oraz Eucharystią.
 10. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 19-21 marca. Poprowadzi je ks. Andrzej Wolanin, proboszcz par. Małaszewicze.
 11. Po Mszy przed kaplicą możemy nabyć od ministrantów Zdrapkę Wielkopostną w cenie 5zł, Baranki Wielkanocne w cenie 5 zl; Paschaliki w cenie 20 zł. Z przeznaczeniem na Caritas Diecezjalną. Zachęcamy do podjęcia tego wysiłku. Może to dobry pomysł na postanowienie Wielkopostne.
 12. Kancelaria nieczynna w poniedziałki oraz przez cały Wielki Post w piątki. W tym tygodniu dodatkowo w wtorek także nieczynna.
 13. Trwają Katechezy przedmałżeńskie, zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Przemysławem.
 14. Wyjazd na Kongres Różańcowy do Gończyc dla członków Róż Różańcowych dnia 6 marca o godz. 8.00. Zachęcamy, aby zapisywać się u zelatorów do dzisiaj, do końca dnia.

Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: O pracy misjonarzy w trakcie epidemii; Dlaczego dzieci chorują na cukrzycę?, O modlitwie skruchy. Zapraszamy do nabycia.