1. Dzisiaj (27.I) III niedziela zwykła, ostatnia miesiąca, modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, jutrznia za zmarłych o godz. 8.30; adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy uwielbienia po Mszy Świętej o godz. 18.00
 2. W poniedziałek wspomn. Św. Tomasza z Akwinu kapłana i dra Kościoła; w czwartek wspomn. św. Jana Bosko, kapłana; w sobotę święto Ofiarowania Pańskiego, przynosimy gromnice ze sobą, Msze święte o godz 7.00, 9.00 i 18.00, Dzień Zycia Konsekrowanego, taca na zakony klauzurowe diecezji.
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej. Prosimy spowiadać się przede Mszą Świętą, taca na misje.
 5. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
 6. W sobotę 2 lutego będzie miał miejsce w naszej kaplicy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu naszej scholii parafialnej oraz Chóru Miasta Siedlce. Serdecznie zapraszamy wszystkich na zamknięcie sezonu kolędowego na 19.00 do kaplicy na ul. Rakowieckiej 30.
 7. Za tydzień (3.II) pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie;
 8. Planujemy pielgrzymkę do św. Józefa do Kalisza, Sieradza, śladami s. Faustyny i Maksymiliana Kolbe oraz do Lichenia, w dniach: 27-28 kwietnia. (Tylko sobota i Niedziela Miłosierdzia). Cena ok. 200 zł. Zaliczka 30 zł, zapisy w zakrystii.
 9. Kancelaria czynna w porządku feryjnym, czyli rano od godz. 8.00 do 8.45. Nieczynna po południu.
 10. Biblioteka czynna w soboty od godz. 10.00 do 12.00.
 11. Zapowiedzi przedślubne: Lucyna Maria Gochnio, panna z par. tut., i Jakub Tomasz Kryszczuk, kawaler z par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. III.
 12. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: O roli profilaktyki w walce z chorobą nowotworową, o nienawiści prawdy w naszej epoce, o fali kredytów, jak być dobrym rodzicem? Zachęcamy do czytania.
 13. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana: śp. Tadeusz Kościesza, l. 73, z os. Dreszera. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.