1. Dzisiaj przeżywamy 3 niedzielę okresu zwykłego; taca na organizację ŚDM w diecezji.
  2. Katechezy chrzcielne dla rodziców planujących rozwój rodziny i kandydatów na chrzestnych we wszystkie niedziele lutego po Mszy Świętej o godz. 16.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7.

  1. Podobne katechezy dla na rzeczonych zamierzających w dalszej perspektywie zawrzeć sakramentalny związek małżeński odbędą się w niedziele lutego i marca po Mszach Świętych o godz. 9.00 także na plebanii na Czerwonego Kapturka 7.
  2. W tym tygodniu zakończy się wizyta kolędowa. Rodziny, które nie miały możliwości przyjąć księdza mogą w zakrystii lub kancelarii zgłosić wizytę na środę po godz. 18.00.
  3. Jak zapowiadaliśmy, z powodu dużej frekwencji na Mszach Świętych o godz. 9.00 i 12.00 konieczna jest Msza Święta dodatkowa przed południem. Po konsultacjach podczas kolędy wydaje się, że najodpowiedniejszą byłaby 10.30 ze szczególnym udziałem dzieci. Jeśli ta godz. byłaby odpowiednia (pytanie ????) rozpoczęlibyśmy jej odprawianie od 8 lutego.
  4. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia prac nad złożeniem wniosku o pozwolenie na budowę i zakończenia innych spraw administracyjnych.
  5. Próba scholii w sobotę (31 I) o godz. 15.30.
  6. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, miesięcznej adoracji Najświętszego Sakramentu. Taca na budowę kościoła.
  7. Zapowiedzi: Piotr Zdunek i Justyna Agnieszka Zdunek, zam. przy ul. Rakowieckiej par. tut – zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  • Na stronie parafialnej o spotkaniu na temat historii rodziny i jej problemów dnia 29 stycznia w KLO, o filmie „Niezłomni” w ramach cyklu rekolekcje filmowe w dziale ogłoszenia dodatkowe