1. Dzisiaj (24.III), po Mszach Świętych puszka na ubogich i potrzebujących zbierana przez Caritas. Młodzież KSM przed kaplicą rozprowadza tradycyjne pocztówki wielkanocne, zachęcamy by przesyłać życzenia piękną, tradycyjną formą. Zwrócimy uwagę na to aby rozsyłane przez nas kartki były pełne chrześcijańskich symboli Zmartwychwstania.
 2. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Msze święte godz. 7.00, 9.00, 18.00. Dzień Świętości Życia – przyrzeczenie Duchowej Adopcji podczas Mszy Świętej wieczorowej.
 3. We wtorek (26.III) dzień modlitw za więźniów.
 4. W środę całodzienna adoracja Najświętszego. Sakramentu,
 5. W czwartek (28 III) po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do św. Jana Pawła II, które będzie transmitowane tego samego dnia w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. Spotkanie młodzieży – wolontariuszy przed zbiórką żywności w czwartek o godz. 17.00.
 7. 29 marca o godz. 19.00 odbędzie się droga krzyżowa, po trasie wiodącej na os. Dreszera, Hozera, współorganizowana z Parafią Garnizonową. Zabierzmy ze sobą lampiony. Zachęcamy do udziału.
 8. Za tydzień (31.III), niedziela Laetare, także Dzień Misjonarzy Męczenników – modlitwa i post za misje, oraz zbiórka do puszek na cele misyjne.
 9. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną odbywa się w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.00 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży. W piątki kancelaria nieczynna.
 10. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 5-7 kwietnia.
 11. Zapraszamy mężczyzn, szczególnie ojców dzieci komunijnych, ojców kandydatów do bierzmowania oraz wszystkich chętnych panów na spotkanie wspólnoty mężczyzn. Zachęcamy by pogłębiać swoją wiarę oraz po prostu wspólnie dobrze spędzić czas. Spotkanie w środę o godz. 19.30.
 12. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na STACJĘ FRANCISZEK na której przybliżymy sobie życie świętego biedaczyny z Asyżu odszukując podobieństw jego życia w naszym życiu. Spotkanie odbędzie się w sobotę (30.03) o godz. 15.00 na salkach nad kaplicą.
 13. Apostolat Dusz Czyścowych zaprasza na skupienie do par w. Józefa, dnia 30 marca. Więcej informacji na plakacie.
 14. Księża wikariusze zapraszają na pielgrzymkę śladami filmu u Pana Boga za piecem. Odwiedzimy miejsca, w których kręcono ten kultowy film, które zarazem są ważnymi ośrodkami kultu religijnego. Odwiedzimy Sokółkę, Tykocin, Supraśl (w tym muzeum ikon) oraz Świętą Wodę i Królowy Most. Termin: 10-12 maja, koszt 350 zł, zapisy w zakrystii.
 15. Zapowiedzi przedślubne: Maciej Kaźmieruk, kaw. z par. Wohyń i Paulina Wasilczuk, panna z ul. Jasnej, par. tut., zap. II.
 16. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Mieczysława Barbara Kochanowska l. 70 z ul. Składowej, śp. Piotr Wnuk, l. 67 z ul. Grabianowskiej  oraz śp. Ewa Świderska, mama ks. Przemysława. Wieczny odpoczynek.
 17. Nowy nr Pielgrzyma do wzięcia z rachunkiem sumienia przed rekolekcjami oraz konkursem dla dzieci; Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: niezwykła historia o wartości ludzkiego życia; jakie tajemnice kryją i dlaczego tak ważne dla chrześcijan są relikwie świętych; czym jest jaskra, jak się objawia oraz jak jej przeciwdziałać i leczyć? Zachęcamy do czytania.