Ogłoszenia parafialne: 20 X 2019

 1. Dzisiaj (20.X): odpust parafialny św. Jana Pawła II, sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Jakub Kozak, znany wszystkim, ucałowanie relikwii po sumie; proszę o przygotowanie procesji eucharystycznej; taca budowlana;
 2. W SP nr 5 zakończenie Międzynarodowego Konkursu Szachowego oraz część artystyczna ku czci św. Jana Pawła II, w wykonaniu uczniów, o godz. 14.00. Zapraszamy.
 3. Trwa Nowenna przed wspomnieniem św. Jana Pawła II, dzisiaj po sumie, jutro w czasie Różańca.
 4. We wtorek u nas uroczystość św. Jana Pawła II, papieża; możliwość ucałowania relikwii po Mszach Świętych o godz. 7.00 i 18.00
 5. W środę (23 X) – wyjątkowo – po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. Za tydzień (27 X): 30 niedziela zwykła; taca na misje, puszka na ubogich i potrzebujących oraz funkcjonowanie punktu Caritas pomagającemu ponad 130 osobom, po Mszach Świętych.
 7. Karty wypominkowe przy drzwiach wyjściowych. Prosimy o dokładny adres i wcześniejsze składanie abyśmy mogli wpisać je w komputer, gdyż są czytane np. po kolędzie. Od 25 października będziemy polecać podczas różańca o godz. 17.15 zmarłych z ubiegłorocznych wypominek. Rozkład ulic na tablicy ogłoszeń.
 8. Zachęcamy do odwiedzenia dzisiaj (20.X, ostatni dzień) po Mszach Świętych wystawy pt. „XX-lecie wizyty Jana Pawła II w Siedlcach” na górze na salkach. Dziękuję twórcom wystawy i tym, którzy dali pamiątki.
 9. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia. Różaniec wyjątkowo po Mszy Świętej o godz. 18.00 w sobotę 26 X.
 10. W sobotę (jak w każdą ostatnią) odbędzie się comiesięczna pielgrzymka do MB Budziszyńskiej w Mokobodach. Początek, siedlecka katedra godz. 21.00, zakończenie nad ranem w Mokobodach. Prowiant we własnym zakresie. Prowadzą nasi księża.
 11. Bóg zapłać za ofiary złożone w tygodniu wysokości 2000 zł.
 12. Klerycy WSD w Opolu Nowym zapraszają na sztukę. Informacje na plakacie. Przeznaczona od lat 15.
 13. Dyżur Radnego w sprawach społecznych, informacje na plakacie.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, od października sugerowana cena 2, 50 zł. Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Wanda Paczuska, l. 85.z ul. Południowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *