1. Dzisiaj (20.X): odpust parafialny św. Jana Pawła II, sumie odpustowej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Jakub Kozak, znany wszystkim, ucałowanie relikwii po sumie; proszę o przygotowanie procesji eucharystycznej; taca budowlana;
 2. W SP nr 5 zakończenie Międzynarodowego Konkursu Szachowego oraz część artystyczna ku czci św. Jana Pawła II, w wykonaniu uczniów, o godz. 14.00. Zapraszamy.
 3. Trwa Nowenna przed wspomnieniem św. Jana Pawła II, dzisiaj po sumie, jutro w czasie Różańca.
 4. We wtorek u nas uroczystość św. Jana Pawła II, papieża; możliwość ucałowania relikwii po Mszach Świętych o godz. 7.00 i 18.00
 5. W środę (23 X) – wyjątkowo – po Mszy Świętej o godz. 18.00 comiesięczne nabożeństwo do Jana Pawła II, które będzie transmitowane w Katolickim Radiu Podlasie o godz. 21.00. W intencji uczestników i omadlanych intencji będzie sprawowana Msza Święta. Zapraszamy do wspólnej modlitwy oraz pisania próśb i podziękowań, także przez stronę internetową.
 6. Za tydzień (27 X): 30 niedziela zwykła; taca na misje, puszka na ubogich i potrzebujących oraz funkcjonowanie punktu Caritas pomagającemu ponad 130 osobom, po Mszach Świętych.
 7. Karty wypominkowe przy drzwiach wyjściowych. Prosimy o dokładny adres i wcześniejsze składanie abyśmy mogli wpisać je w komputer, gdyż są czytane np. po kolędzie. Od 25 października będziemy polecać podczas różańca o godz. 17.15 zmarłych z ubiegłorocznych wypominek. Rozkład ulic na tablicy ogłoszeń.
 8. Zachęcamy do odwiedzenia dzisiaj (20.X, ostatni dzień) po Mszach Świętych wystawy pt. „XX-lecie wizyty Jana Pawła II w Siedlcach” na górze na salkach. Dziękuję twórcom wystawy i tym, którzy dali pamiątki.
 9. Trwają nabożeństwa Różańcowe, każdego dnia o godz. 17.15. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia. Różaniec wyjątkowo po Mszy Świętej o godz. 18.00 w sobotę 26 X.
 10. W sobotę (jak w każdą ostatnią) odbędzie się comiesięczna pielgrzymka do MB Budziszyńskiej w Mokobodach. Początek, siedlecka katedra godz. 21.00, zakończenie nad ranem w Mokobodach. Prowiant we własnym zakresie. Prowadzą nasi księża.
 11. Bóg zapłać za ofiary złożone w tygodniu wysokości 2000 zł.
 12. Klerycy WSD w Opolu Nowym zapraszają na sztukę. Informacje na plakacie. Przeznaczona od lat 15.
 13. Dyżur Radnego w sprawach społecznych, informacje na plakacie.
 14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, od października sugerowana cena 2, 50 zł. Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Wanda Paczuska, l. 85.z ul. Południowej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.