1. Dzisiaj (2.V), V Wielkanocna, niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i zmianka Kółek Różańcowych.
 2. W poniedziałek uroczystość NMP Królowej Polski, Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Pozostały czas wypełniony będzie Mszami Komunijnymi. Modlitwie parafian polecamy dzieci kl. III i ich rodziców, przyjmujące I’ raz Komunię Świętą.
 3. We wtorek wspomn. św. Floriana, męczennika, patrona strażaków, w środę wspomn. dowolne św. Stanisława Kazimierczyka, patrona od boreliozy i całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W czwartek (29.IV) obchodzimy święto św. Apostołów Filipa i Jakuba; do chorych udamy się z Najświętszym Sakramentem od godz. 8.00; Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży.
 5. Pierwszy piątek miesiąca (1V) nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 7.00 oraz 18.00. Spowiedź możliwa od godz. 17.00-18.00.
 6. W sobotę wspomn. św. Stanisława Bpa i męczennika, głównego patrona Polski i Siedlec, Msza Święta za Ojczyznę o godz. 18.00.
 7. Za tydzień (9.V), VI niedziela Wielkanocna,
 8. Trwają nabożeństwa majowe, które będą sprawowane po Mszy Świętej wieczorowej czyli ok godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy, by uczestniczyć rodzinnie, z dziećmi, przez transmisję internetową a kto da radę w kaplicy. W niedziele to nabożeństwo będzie odbywać się także przy kapliczce na ul. Bajkowej o godz. 19.00. Jedynie w piątek o godz. 17.45.
 9. Przypominam o obowiązku rocznej spowiedzi w okresie Wielkanocy. (Nikt nie jest z tego zwolniony, nawet dzieci i młodzież). Można skorzystać z czasu od 15.30 do16.30 w środę.
 10. W tym tygodniu kancelaria nieczynna w poniedziałek.
 11. Najbliższe katechezy dla rodziców i chrzestnych odbędą się 15 i 16 maja. Kolejne katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się 8 maja o godz. 19.00.
 12. Na miejscu wcześniej ofiarowanego obrazu Chrystusa Miłosiernego na kilka miesięcy zawiśnie także darowany, już do kościoła obraz MB Ostrobramskiej.
 13. Zapowiedzi przedślubne: Damian Ostojski, kaw. z par. tut., i Anna Agnieszka Chodowiec, panna z par. św. Teresy w Siedlcach, zapow. III; Jarosław Gochnio, stanu wolnego i Paulina Bogucka, panna, obydwoje z par. katedralnej w Siedlcach, zapow. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 14. Echo Katolickie a w nim: Ile Polska zawdzięcza religii katolickiej; Jak rozeznać powołanie, także do kapłaństwa?, Duchowa pielgrzymka do Loreto we Włoszech Zachęcamy do czytania.
 15. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana: śp. Stanisława Fiuk, l. 92 z ul. Południowej; Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.