1. Dzisiaj (19.XI), Dzień Ubogich, czytanie wypominek przed każdą Mszą Świętą. taca na potrzebujących zbierana na rzecz Caritas Diecezjalnej.
 2. W poniedziałek (20.XI) Wspomnienie obowiązkowe św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.
 3. We wtorek (21.XI) Wspomnienie obowiązkowe Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; Msze Święte za społeczność SP5 im. Władysława Rawicza z racji uroczystości patrona o godz. 8.30 i 10.30.
 4. W środę (22.XI) Wspomnienie obowiązkowe św. Cecylii, dziewicy i męczennicy Na Mszę wieczorną w ich intencji zapraszamy chóry, scholę, śpiewających. nabożeństwo szkaplerzne po Mszy Świętej o godz. 18.00
 5. w piątek (24.XI) Wspomnienie obowiązkowe świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy
 6. w sobotę (25.XI) Wspomnienie dowolne św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; patronki kolejarzy. Składamy licznym naszym parafianom życzenia opieki Patronki i owocnej, bezpiecznej pracy oraz zapraszamy na poświęcenie kaplicy na dworcu kolejowym dzień wcześniej tzn. w piątek 24.XI o godz. 16.00; Msza Święta w intencji kolejarzy w niedzielę 26 XI w siedleckiej katedrze o godz. 16.00, zachęcamy do włączenia się w prace Stowarzyszenia Kolejarzy.
 7. Za tydzień (26.XI), urocz. Jezusa Chrystusa, króla Wszechświata, kończąca rok kościelny; Zachęcam do odmówienia w domu z całą rodziną specjalnej modlitwy i aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana z naszej strony internetowej z zakładki modlitwy. To także Ostatnia niedziela miesiąca poświęcona modlitwie za zmarłych poleconych w wypominkach: Jutrznia za zmarłych o godz. 8.30,
 8. Akt osobistego poświęcenia się Chrystusowi przez Maryję, będzie miał miejsce 26 XI w uroczystość Chrystusa Króla, podczas adoracji o godz. 19.00; spotkanie przygotowawcze w piątek 24 XI po Mszy Świętej wieczornej.
 9. Organizujemy pielgrzymkę do Gidli i Częstochowy w dniu 2 grudnia. Będzie ona połączona z zawierzeniem parafii, budowy kościoła i rodzin Matce Bożej Częstochowskiej. Zapraszam w szczególności Radę parafialną, osoby, które zawierzyły się Jezusowi przez Serce Maryi oraz wszystkich chętnych. Więcej informacji za tydzień.
 10. W najbliższym czasie wracamy do modlitwy różańcowej o godz.25, w intencji pokoju na świecie, niepodległości naszej Ojczyzny oraz budowy kościoła. Zachęcamy do uczestnictwa.
 11. Rekolekcje adwentowe odbędą się od 10 do 12 XII, poprowadzi je kapelan więzienia ks. Mateusz Czubak.
 12. Dni Muzyki Kościelnej odbędą się w dniach 19 – 25 listopada. W programie m.in. koncert chóru Psalmodia z Krakowa, koncert adwentowo-bożonarodzeniowy, koncert orkiestry symfonicznej z Charkowa. Szczegóły na stronie internetowej.
 13. Msza za Zmarłych nauczycieli, i pracowników oświaty dni 28 XI o godz. 18.00 w parafii bł. Męczenników Podlaskich na ul. Daszyńskiego, zapraszamy przedstawicieli szkół.
 14. W związku z dzisiejszym Dniem Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych oraz w sprawie wyłudzaczy pisma od Policji na stronie internetowej
 15. W Echu Katolickim: ciekawe Zachęcamy do czytania.
 16. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.