1. Dzisiaj Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na szkoły katolickie w tym KUL.
 2. W liturgii do przyszłej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy, mająca charakter uroczystości, stąd znosi wstrzemięźliwość piątkową. Nowenna do Miłosierdzia Bożego dzisiaj i w środę o godz. 17.45, od jutra po Mszach Świętych o godz. 18.00.
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Świętej o godz. 18.00 Nowenna do MB Szkaplerznej.
 4. Za tydzień: Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, taca na Caritas Diecezjalną, o godz. 15.00 rozpocznie się Koronka do Miłosierdzia Bożego, do godz. 16.00 można będzie modlić się podczas Godziny Miłosierdzia.
 5. Dziękuję Paniom, które myły okna w kaplicy. Było ich niewiele, tym większe Bóg zapłać. Bóg zapłać, Księżom Mariuszowi i Przemysławowi, paniom Marioli i Ani, P. Januszowi za przygotowanie dekoracji i liturgii; P. Organiście i scholi, lektorom za czytanie i śpiewy podczas Triduum Sacrum, ministrantom za oprawę liturgiczną, Kołom Różańcowym, dzieciom i wszystkim za zorganizowanie procesji rezurekcyjnej, Bóg zapłać też za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego podczas drogi krzyżowej w wysokości 1250 zł.
 6. W tym tygodniu kancelaria czynna w zwykłym porządku.
 7. Bóg zapłać za ofiary na kościół od mieszkańców Bloków Rakowiecka 32 i 38 w sumie 1510 zł.
 8. W sobotę 23 kwietnia  w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie odbędzie się po raz piąty Ojcowski Poligon Duchowy, przeżywany pod hasłem „Rodzina silna obecnością ojca”. Spotkanie ma cel formacyjny w odkrywaniu misji ojca w rodzinie, Kościele i społeczeństwie.  Info na plakacie, chętnych proszę o zgłoszenie się do zakrystii.
 9. Modlitwie wspólnoty parafialnej polecam dzieci, które 3 maja przyjmą po raz I Komunię Świętą oraz ich rodziny, o utwierdzenie w wierze.
 10. KLO organizuje 22 04 2022 Dzień otwarty w godzinach 9.00 do 16.00, Zaproszeni są uczniowie kl. VIII z rodzicami, gdzie będą mogli zyskać wiele informacji o szkole oraz sposobach rekrutacji. Więcej TUTAJ
 11. Zapowiedzi przedślubne: Karol Domański, z os. Dreszera, par. tut., i Marta Kosyl, panna z Dąbrówki-Ług, par. Skórzec, zap. III. Damian Czapski, kaw z os. Dreszera par. tut., i Milena Kubajewska, panna ze Starej Dąbrówki, par. Skórzec, zapow II., Piotr Konasiuk, kaw. par. tut., i Anna Łuniewska, panna z par. św. Stanisława w Siedlcach, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 12. Za wszystkich, którzy zginęli w nagłych wypadkach oraz zginęli w tej wojnie – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
 13. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi.