1. Dzisiaj: (2.IV) Poniedziałek Wielkanocny (10.IV) Msze Święte w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na szkoły katolickie w tym KUL. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45
  2. W liturgii do przyszłej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocy, mająca charakter uroczystości, stąd znosi wstrzemięźliwość piątkową. Nowenna do Miłosierdzia Bożego dzisiaj i w środę o godz. 17.45, od jutra po Mszach Świętych o godz. 18.00.
  3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Świętej o godz. 18.00 Nowenna do MB Szkaplerznej.
  4. Za tydzień: Niedziela Miłosierdzia Bożego, rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia, taca na Caritas Diecezjalną, o godz. 15.00 rozpocznie się Koronka do Miłosierdzia Bożego, do godz. 16.00 można będzie modlić się podczas Godziny Miłosierdzia.
  5. Bóg zapłać Szanownym Paniom za sprzątanie okien w kaplicy; dziękuję za udział przedstawicieli parafii w Siedleckiej Drodze Krzyżowej; także rodzicom uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej z ul. Sokołowskiej za piękny spektakl „Pasja”; Księżom Krzysztofowi i Pawłowi, grupie dekoracujnej za wystrój kaplicy; P. Organiście i scholi, lektorom za czytanie i śpiewy podczas Triduum Sacrum, p. kościelnym za pomoc w liturgii; ministrantom za oprawę liturgiczną, Kołom Różańcowym, dzieciom i wszystkim za zorganizowanie procesji rezurekcyjnej, także za napełnione torby miłosierdzia, które można jeszcze przynosić przez 2 tygodnie, likwidując nadmiarowe zapasy; wszystkim życzliwym za dary na stół rekolekcyjny i wielkanocny.
  6. W tym tygodniu kancelaria wraca do zwykłego porządku.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Michał Karpiński, kawaler i Joanna Śpiewak, panna, oboje zamieszkali ul. Składowa, par. tut., zapow. III. Paweł Cabaj, kaw. z ul. Dreszera par. tut., i Sylwia Kacprowicz, panna z par. Wolanów, zapow. III; Jakub Radosław Duda, kaw. zam., ul. Radzyńska, par. tut., i Martyna Jaroszczyk, panna par. św. Józefa w Siedcach, zapow. II; Bartosz Ładniak, kaw. z ul. Czerwonego Kapturka par. tut., i Marcela Kowalczyk, panna z Ujrzanowa par. Ducha Świętego w Siedlcach, zapow. II. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  8. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.

List rektora KUL-U na Wielkanoc A.D. 2023