Ogłoszenia parafialne: 10 IV 2016

 

 1. Dziś rozpoczynamy w Kościele VIII tydzień biblijny Przypominamy o istniejącym w naszej parafii kręgu biblijnym. Spotkanie kręgu biblijnego jutro o godz. 19. Dziś o godz. 16.30 katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na nasze prac budowlane. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Po Mszy o godz. 18.00 drugie spotkanie w ramach Seminarium Wiary.
 2. Modlitwie polecamy pielgrzymów z naszej parafii, którzy z Księdzem Proboszczem na czele wędrują po sanktuariach Włoch.
 3. W poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna czynna od godz. 17.15.
 4. W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w najbliższy piątek zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą włączyć się w wolontariat na spotkanie
  w Kościele Ducha Świętego o godz. 19.00.
  Nasza parafia będzie w czasie dni w Diecezji uczestniczyła w katechezach i modlitwach właśnie w kościele Ducha Świętego i dla nas kościół ten i wszystko co w nim będzie się działo stanowić będzie punkt odniesienia. Stąd bardzo zachęcamy wszystkich do włączenia się w to dzieło. Przypominamy przy okazji, że osoby, które zapisały się na wyjazd do Krakowa do końca kwietnia powinny wpłacić zaliczkę w kwocie 250 zł i pozostawić potrzebne dane.
 5. W tym tygodniu będą miały miejsce centralne obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny i udziału w przekazie medialnym z tych uroczystości.
 6. Trwa budowa naszej kaplicy, budynku duszpasterskiego. W tym tygodniu trwały prace wykończeniowe w salkach i w części administracyjnej. Założono również klapę oddymiającą na klatce schodowej przy wejściu do kaplicy. Bóg zapłać z ofiary na budowę: 2000 zł. z ul. Jordana, 1000 zł. z ul. Jordana i z ul. Południowej, 600 zł. z ul. Bajkowej, 500 zł. z ul. Składowej, 400 zł. z ul. Żwirowej, 300 zł. z ul. Zielnej, Żwirowej oraz z ul. Południowej, 200 zł. z ul. Grabianowskiej, Rakowieckiej, Bajkowej oraz z Piaseczna, 100 zł. z ul. Porazińskiej, Kokosowej, Wiejskiej. Bóg zapłać.
 7. Przy wyjściu z kościoła „Echo katolickie”
 8. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Pietrusiak, kawaler zam. w Siedlcach, ul. Grabianowska parafii tutejszej oraz Patrycja Cepek, panna z Żelkowa Kolonii, parafii św. Teresy w Siedlcach zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
 9. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: Sławomir Głuszczak, lat 65 z ul. Rakowieckiej oraz Gabriel Kwiatkowski lat 90 z os. Dreszera. Polećmy również w dzisiejszej modlitwie wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej, której szóstą rocznicę dziś obchodzimy. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *