1. Dziś rozpoczynamy w Kościele VIII tydzień biblijny Przypominamy o istniejącym w naszej parafii kręgu biblijnym. Spotkanie kręgu biblijnego jutro o godz. 19. Dziś o godz. 16.30 katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na nasze prac budowlane. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać. Po Mszy o godz. 18.00 drugie spotkanie w ramach Seminarium Wiary.
 2. Modlitwie polecamy pielgrzymów z naszej parafii, którzy z Księdzem Proboszczem na czele wędrują po sanktuariach Włoch.
 3. W poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna czynna od godz. 17.15.
 4. W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w najbliższy piątek zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcą włączyć się w wolontariat na spotkanie
  w Kościele Ducha Świętego o godz. 19.00.
  Nasza parafia będzie w czasie dni w Diecezji uczestniczyła w katechezach i modlitwach właśnie w kościele Ducha Świętego i dla nas kościół ten i wszystko co w nim będzie się działo stanowić będzie punkt odniesienia. Stąd bardzo zachęcamy wszystkich do włączenia się w to dzieło. Przypominamy przy okazji, że osoby, które zapisały się na wyjazd do Krakowa do końca kwietnia powinny wpłacić zaliczkę w kwocie 250 zł i pozostawić potrzebne dane.
 5. W tym tygodniu będą miały miejsce centralne obchody 1050 rocznicy Chrztu Polski. Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny i udziału w przekazie medialnym z tych uroczystości.
 6. Trwa budowa naszej kaplicy, budynku duszpasterskiego. W tym tygodniu trwały prace wykończeniowe w salkach i w części administracyjnej. Założono również klapę oddymiającą na klatce schodowej przy wejściu do kaplicy. Bóg zapłać z ofiary na budowę: 2000 zł. z ul. Jordana, 1000 zł. z ul. Jordana i z ul. Południowej, 600 zł. z ul. Bajkowej, 500 zł. z ul. Składowej, 400 zł. z ul. Żwirowej, 300 zł. z ul. Zielnej, Żwirowej oraz z ul. Południowej, 200 zł. z ul. Grabianowskiej, Rakowieckiej, Bajkowej oraz z Piaseczna, 100 zł. z ul. Porazińskiej, Kokosowej, Wiejskiej. Bóg zapłać.
 7. Przy wyjściu z kościoła „Echo katolickie”
 8. Zapowiedzi przedślubne: Bartosz Pietrusiak, kawaler zam. w Siedlcach, ul. Grabianowska parafii tutejszej oraz Patrycja Cepek, panna z Żelkowa Kolonii, parafii św. Teresy w Siedlcach zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
 9. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: Sławomir Głuszczak, lat 65 z ul. Rakowieckiej oraz Gabriel Kwiatkowski lat 90 z os. Dreszera. Polećmy również w dzisiejszej modlitwie wszystkie ofiary katastrofy smoleńskiej, której szóstą rocznicę dziś obchodzimy. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…