1. Dzisiaj trzecia niedziela Wielkanocy. Dziękuje za propozycje kandydatów do Rady Parafialnej.Dzisiaj odbywa się akcja Poświęć kilometr, polegająca na złożeniu ofiar dla ubogiej młodzieży z Czadu i Boliwii aby mogła przybyć na ŚDM w 2016 r do Krakowa. W najbliższy piątek o godz. 18.00 w parafii św. Stanisława zostanie odprawiona Msza Święta dla młodzieży i po niej będzie miało miejsce czuwanie przygotowujące młodzież z naszego miasta do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Serdecznie zapraszamy cały KSM i kandydatów do Sakramentu bierzmowania. Na tym spotkaniu będzie miało miejsce podsumowanie dzisiejszej akcji „Poświęć kilometr”
  2. Bóg zapłać za prace porządkujące i przygotowujące plac pod budowę kaplicy i budynku duszpasterskiego. Przez dwa dni pracowało łącznie 20 mężczyzn. Proszę o modlitwę w celu bezproblemowego i jak najszybszego uzyskania pozwolenia a budowę po złożeniu dokumentów do urzędu.
  3. W czwartek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, bpa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W sobotę o godz. 10.00 w par. św. Józefa odbędzie się  spotkanie Rad parafialnych, na które udadzą się także przedstawiciele naszej nowej rady.
  5. Ksiądz Proboszcz i 41 osób uczestniczą w pielgrzymce śladami Jana Pawła II i Miłosierdzia Bożego. Polecają nas wszystkich, parafię, przyszłą budowę oraz chorych. W sobotę imieniny obchodzi Ksiądz Proboszcz. Msza Święta w int. solenizanta będzie sprawowana w sobotę o godz. 17.00 i niedzielę o godz. 12.00.
  6. Zapraszamy Młodzież z KSM-u, kandydatów do Sakramentu bierzmowania, Mininstrantów i scholę oraz pozostałą młodzież na majówkowy wyjazd do Pratulina, Kostomłot i Kodnia 1 maja. Szczegółowe informacje z zakrystii i na stronie internetowej parafii.
  7. Dzień otwarty w Katolickim LO im. Św. Rodziny w Siedlcach odbędzie się 25 kwietnia (sobota) w godz. 9.00-15.00 Więcej informacji na stronie parafialnej
  8. Zapowiedzi przedślubne: Marcin Wrzosek, kaw zam. Siedlce, ul. Boh. Getta, par. katedralnej i Iwona Dąbrowska, panna, zam. ul. Dreszera par. tut. Zap. III; Daniel Popek, kaw. Zam. w Siedlcach ul. Piłsudskiego, par. katedralnej i Katarzyna Kryńska, panna. Zam. ul. Kopciuszka par. tut, zap. III; Paweł Sadło, kaw. Zam. na ul. Południowej par. tut. i Karolina Orzyłowska, panna z Radomyśli, par. Radomyśl, zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  9. Z naszej wspólnoty odszeszli do Pana:  śp. Stanisław Nowicki z ul Bajkowej (l. 59). Pogrzeb jutro w namiocie-kaplicy o godz. 12.00 Różaniec jeszcze dzisiaj tutaj w kaplicy o godz. 17.00 oraz śp. Agnieszka Dmowska z ul. Południowej (l.38). Jej pogrzeb odbędzie się we środę o godz. 12.00 Msza Święta w kościele pw. św. Teresy.  
  10. Na stronie internetowej parafii o:pielgrzymkach Sanktuariów Płn. Polski i zachodniej Europy zamieszczamy także intencje Mszy Świętych na najbliższy tydzień.