1. Rozpoczyna się 48 tydzień modlitw o trzeźwość narodu: czas przebłagania za grzechy pijaństwa. Zachęcamy do podejmowania przyrzeczeń abstynenckich w tych intencjach i wpisywanie się z taka ofiarą duchową do księgi abstynencji.
 2. Po Mszy Świętej o godz. 16.00 spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców. Obecność obowiązkowa.
 3. Trwają katechezy dla narzeczonych. Na kolejną zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 9.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7
  i dalej w kolejne w niedziele lutego i marca.
 4. III katecheza chrzcielna dla rodziców planujących rozwój rodziny
  i kandydatów na chrzestnych odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7. Ostatnia czwarta katecheza za tydzień.
 5. Zapraszamy małżonków pragnących pogłębienia życia chrześcijańskiego i rodzinnego do włączenia się we wspólnotę Domowego Kościoła. Pierwsze spotkanie odbędzie się jutro o godz. 19.00 w domu parafialnym.
 6. We wtorek o godz. 18.00 na plebanii spotkanie synodalne.
 7. W Środę Popielcową rozpoczyna się Wielki Post. Tego dnia obowiązuje katolika post ścisły (3 posiłki bezmięsne: w tym jeden do syta). Tego dnia Msza Święta z posypaniem głów popiołem o godz. 9.00 i 17.00.
 8. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali po sumie w niedzielę, a Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 17.00 w piątki. Będzie ona przygotowywana przez kolejne grupy parafialne. Grafik na drzwiach zakrystii. Przez cały Wielki Post będzie wystawiona puszka na dary na rzecz ubogich.
 9. W piątek po Drodze Krzyżowej zapraszamy młodzież chętną na spotkanie KSMu w domu parafialnym.
 10. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00 na plebanii.
 11. Do wieczności odeszli: Czesław Szczygieł (l.83), Marta Panek (l.91) i Tomasz Nowicki (l. 38), Wieczny odpoczynek…