1. Dzisiaj przeżywamy 32 niedzielę zwykłą; o godz 8.40 czytanie wypominek i Msza św. Wypominkowa; gościmy Księdza Rektora i kleryk WSD, którzy zbiorą ofiary na funkcjonowanie Seminarium i rozprowadzą kalendarze. Ostatni dzień gdy można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych; katecheza dla narzeczonych. na plebanii o godz. 17.00. Zapraszamy narzeczonych i chodzących ze sobą. Ks. Proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kaplicy w Kłoczewie
 2. Nowy numer naszego pisma parafialnego PIELGRZYM, w którym m.in. o bierzmowaniu oraz planach na przyszłość w naszej parafii
 3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek święto rocznicy poświęcenia bazyliki Laterańskiej czyli siedziby papieży; we wtorek. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; w środę św. Marcina z Tours, bpa; w czwartek św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona naszej diecezji; w piątek św. Pierwszych Męczenników Polski;
 4. W środę zapraszamy na uroczystości Święta Niepodległości. Rozpoczną się o godzinie 10.00 w kościele p.w. św. Józefa celebracją Eucharystii, której przewodniczył będzie Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda. Następnie, bezpośrednio po Mszy św. ok. godz. 11.15 odbędzie się przemarsz  na Plac Wolności, gdzie odbędą się uroczystości centralne z udziałem władz państwowych i samorządowych. U nas Msza Święta w intencji Ojczyzny o godz. 9.00 a popołudniowa o godz. 18.00
 5. Trwa cykl katechez o podstawach wiary, życiu rodzinnym, problemach wychowawczych w soboty o godz. 9.00 na plebanii. (Czerwonego Kapturka 7) Zapraszamy.
 6. Trwa nowenna przez wstawiennictwo św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona diecezji siedleckiej i obrońców wiary. Będzie ona sprawowana do środy po Mszy świętą przed relikwiami św. Jozafata, które posiadamy. W czwartek po Mszy Świętej ucałowanie relikwii.
 7. Próba scholii w sobotę o godz. 10.30, Najbliższe spotkanie Dzieła Biblijnego Diecezji Siedleckiej zaplanowano na sobotę 14 listopada o 18.45 w parafii św. Józefa w Siedlcach.
 8. Niedziela przyszła: taca na budowę kościoła a po Mszy Świętej zbiórka do puszek na kościół prześladowany. Duszpasterstwo Prawników zaprasza w przyszłą niedzielę, (15 XI ), na spotkanie w domu księży przy ulicy Kościuszki. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 17.00; kolejna katecheza dla narzeczonych. na plebanii o godz. 17.00.;Duszpasterstwo Służby Zdrowia Diecezji Siedleckiej zaprasza na Mszę św. w intencji zmarłych Pracowników Służby Zdrowia, która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 15 listopada br. o godz. 16.00 w parafii p.w. Ducha św. w Siedlcach. Po Mszy, w sali katechetycznej odbędzie się comiesięczne spotkanie formacyjne.
 9. Trwa budowa naszej kaplicy i budynku duszpasterskiego. Prawie zakończono szalowania pod strop górnego piętra budynku duszpasterskiego.
 10. Bóg zapłać za ofiary na budowę:, po 1000 zł z ul. Żwirowej, Jordana, bezimienna; po 600 zł z ul. Wiejskiej, Dreszera i Żwirowej; po 500 zł z ul. Miłej, Grabianowskiej, 400 zł z ul. Bajkowej, po 300 zł z ul. Hozera, Bajkowej, Morcinka, Korczaka; 250 zł z ul. Zielonej; po 200 zł z ul. Hozera, Grabianowskiej, Kapturka, Jasnej, Radzyńskiej, Południowej, Smoczej; po 100 zł z ul. Rakowieckiej i bezimienna, 70 zł z ul. Korczaka; po 50 zł z ul. Dreszera, Hozera; 30 zł bezimienna; Bóg zapłać.
 11. Nowy numer „Echa katolickiego”, w którym m.in. Co pięć minut ginie jeden chrześcijanin! O prześladowaniu wyznawców Chrystusa oraz możliwej pomocy; Jak poradzić sobie ze stratą spowodowaną śmiercią najbliższych czyli o przeżywaniu żałoby. Zachęcamy do czytania.
 12. Na stronie parafialnej o kursie dla pilotów pielgrzymek; o filmie „Zakazany Bóg” – wojna domowa w Hiszpanii i prześladowanie chrześcijan oraz o wieczorach muzycznych w dniu 15 XI w domu Biskupa Siedleckiego na janpawel2.siedlce.pl w dziale ogłoszenia dodatkowe.
 13. Z naszej wspólnoty odeszła do Pana, śp. Marianna Uziębło z ul. Zielnej. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.