1. Dzisiaj przeżywamy I niedzielę miesiąca, niedzielę Różańcową- gości w naszej parafii i homilie głosi ks. Paweł Wiatrak – Diecezjalny Moderator Różańca Świętego; taca na budowę kaplicy i kościoła, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 8.40; adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie; spotkanie pielgrzymkowe w par. św. Stanisława dzisiaj (5 lipca) o godz. 19.00 w kaplicy przy plebanii.
  2. W sobotę przeżywamy święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  3. Bóg zapłać za ofiary na chorągiew z osiedla Dreszera 1070 zł i z bloku Hozera 4 – 630 zł.
  4. Trwa budowa naszej kaplicy i budynku duszpasterskiego. W ubiegłym tygodniu uzbrojono i zalano ławy pod fundamenty, wcześniej zbierając warstwę czarnej ziemi. Przystępujemy do budowania fundamentu.
  5. Przypominamy uczniom, że początek wakacji należy rozpocząć z Bogiem. Ewentualna spowiedź, na pół godz. przed Mszą Świętą.
  6. Kancelaria w okresie wakacyjnym czynna: rano w soboty od godz. 8.00 do 9.00; wieczorem: od poniedziałku do Piątku godz. 17.00-17.45. Utrudniony dostęp wynika także z ocieplania przez właścicieli budynku wynajętej plebanii.
  7. Na stronie internetowej parafii: o spotkaniu „Strumienie Miłosierdzia” w dniu 12 VII w św. Józefie; o pielgrzymce głuchoniemych na Jasną Górę dn. 12 IX, Dział ogłoszenia dodatkowe Serdecznie zachęcamy.
  8. Echo Katolickie: o zmianach duchowieństwa w diecezji siedleckiej; relacja z koczowiska, zdjęcia naszych ministrantów oraz relacja z wkopania szpadla w naszej parafii; Co dalej z Medjugorje? Już wkrótce Stolica Apostolska ogłosi oficjalne stanowisko w tej sprawie? Narkotyki i magia. Czym grożą te i podobne uwikłania? o alergii na gluten i sposobach unikania jej skutków. Zachęcamy do czytania.
  • Odszedł do Pana opatrzony świętymi sakramentami śp. Aleksander Kuźniarski, l. 73 z ul. Hozera. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.