1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy. W Siedlcach odbędzie się „Marsz dla Życia i Rodziny” połączony z licznymi atrakcjami dla dzieci. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w krótkim marszu i pikniku. Bezpłatny autokar, który przewiezie na godz. 12.50 (początek marszu) wszystkich chętnych pod katedrę siedlecką. Wyjazd o godz. 12.20 z przystanku na rogu ul. Grabianowskiej i Zielonej. Niech wezmą w nim udział rodzice i dzieci. Dzisiaj taca na WSD. Rozprowadzimy książkę o historii diec. prof. WSD ks. Jacka Wojdy.
  2. W poniedziałek Dzień Dziecka,. Zapraszamy dzieci na Mszę Świętą o 18.00 i niespodziankę. Będzie to także oficjalnego rozpoczęcia Koła Żywego Różańca Ojców za dzieci, pamiętajmy w modlitwach o najmłodszych.

  1. W poniedziałek zaczynają się comiesięczne spotkania kręgu biblijnego. Zapraszamy na nie wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się coś więcej o świętej księdze, którą powinien przeczytać każdy chrześcijanin. Początek o godz. 19.00 na plebanii (Czerwonego Kapturka 7)
  2. Bóg zapłać za tak liczne wzięcie udziału w wyborach.
  3. We czwartek będziemy przeżywali Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, w tym dniu w uroczystej procesji wyjdziemy na ulice naszego osiedla, aby wyznać publicznie że Jezus jest obecny w naszym życiu a my jesteśmy ludem Bożym, który nieustannie jest w drodze na spotkanie z Bogiem Ojcem. Procesja do czterech ołtarzy ma to właśnie wyrazić. Naszym Panem i Przewodnikiem w drodze do Ojca jest Jezus Chrystus, który pochyla się nad nami, chce nas wspierać i karmić swoim Ciałem i Krwią Przenajświętszą. Msze Święte o godz. 9.00, następnie procesja do 4 ołtarzy, następnie Msza Święta po procesji czyli ok. godz. 11.30 i o 18.00. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian a dzieci kl. II i III w strojach komunijnych. W związku z tym próba sypania kwiatków w środę o godz. 17.30. Miejsca ołtarzy: koło państwa Szczygłów (odpowiedzialna ul. Grabianowska); Na rogu ul. Południowej i Bajkowej (odpowiedzialna ul. Południowa); przy kapliczce na Bajkowej (odpowiedzialna ul. Bajkowa); na ul. Zielonej (odpowiedzialna ul. Jasna i Zielona). Parafia zapewnia plansze.
  4. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa po Mszy Świętej o godz. 18.00, spowiedź od godz. 17.00. Zachęcamy do adoracji I sobotnich od godz 17.00
  5. Od 1 czerwca codzienna Msza Święta będzie sprawowana o godz. 18.00 a w niedzielę z godz. 16.00 przesunie się na godz. 18.00. W związku z tym kancelaria będzie czynna wieczorem w godzinach 17.00 – 17.45. Zapraszamy.
  6. Przyszła niedziela jest I miesiąca. Taca na budowę domu parafialnego i kościoła. VIII Dzień Dziękczynienia, zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej w Warszawie. Po sumie adoracja Najświętszego Sakramentu i zmianka różańcowa.
  7. Poświęcenie pól 9 czerwca. Szczegóły za tydzień.
  • Diecezjalne Centrum Pielgrzymkowe Arka najbliższym czasie zaprasza na pielgrzymki m.in. do Pratulina, Włoch, Chorwacji, Medjugorie, Gruzji oraz Grecji. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  • Wspólnota Miłosierdzia Bożego przy kościele Garnizonowym organizuje pielgrzymkę do Kalisza i Lichenia w dniach 24-25 czerwca. Koszt 80 zł plus koszty noclegu. Informacje u Pani Kościelnej w Garnizonie albo pod numerem: 25 6447356 ewent. 506765008