1. Dzisiaj (31 I) przeżywamy IV niedzielę zwykłą, Kolejna katecheza dla narzeczonych na plebanii o godz. 17.00 a po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie modlitewne powstającej Odnowy w Duchu Świętym.
 2. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii (Czerwonego Kapturka 7).
 3. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – tradycyjnie. Matki Bożej Gromnicznej, Poświęcenie gromnic podczas Mszy Świętych o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. To także Dzień Życia Konsekrowanego Taca przeznaczona na zakony klauzurowe tzn. nasze, siedleckie SS. Sakramentki oraz SS. Karmelitanki w Kodniu. Na godzinę 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą cały Zespół Parafialny Caritas oraz wszystkich podopiecznych. Mszy Świętej będzie przewodniczył Dyrektor Caritas Siedleckiej ks. Marek Bieńkowski.
 4. W środę wspomnienie św. Błażej, bpa – błogosławieństwo chorych na choroby gardła; w piątek wspomn. św. Agaty, dziewicy i męczennicy, w sobotę św. Męczenników Pawła Miki i towarzyszy.
 5. Pierwszy czwartek i piątek miesiąca nabożeństwa po Mszy Świętej o godz. 18.00 Spowiedź od godz. 17.30 W czwartek po nabożeństwie adoracja w intencji powołań i spotkanie Apostolatu „Złotej Róży”
 6. Chorych odwiedzimy w piątek od godz. 8.30.
 7. Pątek jest także dniem rocznicy konsekracji bpa Kazimierza Gurdy. Polecamy Jego Osobę naszej modlitwie.
 8. Pierwsza sobota miesiąca – różaniec i czuwanie fatimskie od godz. 17.00, nabożeństwo przed Eucharystią o godz. 18.00.
 9. W przyszłą niedzielę (7 II), niedziela synodalna, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; I niedziela miesiąca – Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie a także Radnych Parafialnych w sprawie peregrynacji Świętych Znaków; taca przeznaczona na budowę kaplicy; kolejna katecheza dla narzeczonych na plebanii o godz. 17.00.
 • Próby chóru parafialnego będą się odbywać w środy po Mszy Świętej wieczorowej. Wyjątkowo pierwsza będzie miała miejsce we wtorek (2.02) po mszy wieczorowej. Osoby nadal niezdecydowane zapraszamy do chóru – jest już kilkunastu chórzystów.
 • Trwa budowa naszej kaplicy, budynku duszpasterskiego. W ostatnim tygodniu wykonywano prace wykończeniowe na salkach nad kaplicą i w kancelarii parafialnej, sprzedaliśmy także namiot, który nam służył do tej pory. Rozpoczęliśmy prace koncepcyjne nad kościołem i otoczeniem placu parafialnego. Prosimy o modlitwę o światło Ducha Świętego w tej sprawie.
 • Bóg zapłać za ofiary: 2000 z Gąski Balbinki; po 1500 zł Apotsolat Złota Róża z par. Św. Teresy i Tulipanowej, 1000 zł Koło MB Fatimskiej na chorągiew; 600 zł z Morelowej; po 500 zł z Południowej, 3xBajkowej; 400 zł z Grabianowskiej; po 300 zł z Dreszera, Bajkowej, Grabianowskiej; 250 zł z Dreszera; po 200 zł z Hozera, Dreszera, Morelowej, 3xGrabianowskiej, po 150 zł z Dreszera, Bajkowej, 100 zł z Jasnej, 2xDreszera, Bóg zapłać.
 1. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego”, w którym m.in.: comiesięczne materiały dla Żywego Różańca; o wspieraniu osób pokrzywdzonych przestępstwem, które prowadzi nasza diecezjalna „Caritas”;  Zachęcamy do czytania.
 • W dniach 4-12 kwietnia organizujemy pielgrzymkę śladami Papieża Polaka do Włoch (Rzymu- Watykanu, Asyżu, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Manopello – z wszystkimi świadczeniami. Cena ok. 2200 zł. Zapisy w zakrystii. Więcej informacji na stronie www. – dział „Pielgrzymki”; Medjugorie 7-14 II – 800 zł
 • Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Wielogórski, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Gospodarcza, par. św. Maksymiliana Kolbego i Renata Grzegrzółka, panna zam. Siedlce, ul. Korczaka, par. tut., zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.