1. Dzisiaj przeżywamy 13 niedzielę zwykłą. Po Mszy Świętej o godz. 12.00, spotkanie dla uczniów II klas gimnazjalnych, którzy chcą mieć bierzmowanie za rok. Więcej informacji w zakładce „Bierzmowanie” . Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30 w kaplicy i o 19.00 przy kapliczce na Bajkowej.

 1. Bóg zapłać za przygotowanie oprawy liturgicznej Eucharystii a następnie agapy po „wbiciu szpadla”. Ministrantom, paniom – za smaczne ciasta i wdzięczne podanie, panom za przygotowanie terenu a przede wszystkim umycie namiotu.
 2. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Taca na funkcjonowanie Stolicy Apostolskiej. Msze Święte o godz 9.00 i 18.00. Odpust zupełny dla tych, którzy mają dewocjonalia poświęcone przez Ojca Świętego. Dnia 29 czerwca br., dzień swoich imienin będzie przeżywał Bp Piotr Sawczuk. Tego dnia Biskup Kazimierz zaprasza na wspólną Eucharystię w Katedrze Siedleckiej o godzinie 18.00.
 3. I czwartek miesiąca, diecezjalny Dzień Chorego, wspomn. MB Kodeńskiej. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej w intencji kapłanów prowadzona przez członków Apostolatu Złota Róża oraz spotkanie Apostolatu.
 4. I piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00
 5. I sobota miesiąca, adoracja i spowiedź od godz. 17.00; Serdecznie zapraszamy na modlitwę zadośćuczynienia za grzechy oraz w intencji pokoju na świecie.
 6. Najbliższa niedziela to I miesiąca, taca na budowę kaplicy i kościoła, adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie.
 7. Zawiązała się grupa kościelnej służby porządkowej. Chętnych, młodych mężczyzn proszę o zgłaszanie się do dowódcy, pana Andrzeja Bujalskiego.
 8. Przypominamy uczniom, że początek wakacji należy rozpocząć z Bogiem. Ewentualna spowiedź, na pół godz. przed Mszą Świętą, w piątek i sobotę godzinę przed.
 9. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy rodzinnej w domach.
 10. Proszę o parkowanie samochodów na placu wokół namiotu, maksymalnie blisko zielonych bloków.
 11. W sierpniu, na swój pątniczy szlak wyruszy już po raz kolejny  Piesza Pielgrzymka Podlaska. Hasłem tegorocznej Pielgrzymki są słowa BĄDŹCIE SOBIE WZAJEMNIE PODDANI. Nasza parafia powędruje z grupą III (św. Stanisław, Duch Święty, Miłosierdzie). Najbliższe spotkanie w par. św. Stanisława w niedzielę 5 lipca o godz. 19.00 w kaplicy przy plebanii. Dla wielu z młodszych wiernych, może to być okazja do doświadczenia Kościoła żywego.
 12. Bursa św. Stanisława Kostki w Siedlcach zachęca i informuje o możliwości zamieszkania w tej placówce. Oferta jest skierowana do  chłopców podejmujących naukę lub studia w Siedlcach. Bursa jest placówką katolicką, niepubliczną, zapewniającą religijno-moralne i patriotyczne wychowanie, doskonałe warunki do nauki w pokojach  jedno i dwuosobowych oraz opiekę nad powierzoną młodzieżą.
 13. Na stronie internetowej parafii: o pielgrzymce do Wilna, o pielgrzymce nauczycieli na Jasną Górę, o tanim obozie KSM w dniach 13-18 lipca w Białce k. Parczewa; Dział ogłoszenia dodatkowe Serdecznie zachęcamy.
 14. Echo Katolickie: o Papieskiej Encyklice poświęconej ekologii; czym różni się praca proboszcza wiejskiej wspólnoty parafialnej od obowiązków duszpasterzy parafii miejskich; co sprawiło , że tak radykalnie odwrócił się bieg życia św. Piotra i św. Pawła? comiesięczne materiały dla Róż Żywego Różańca.

15. Odeszła do Pana pochodząca z naszej parafii Alicja Dąbrowska. Różaniec w jej intencji od poniedziałku do środy po Mszy Świętej o godz. 18.00. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie.