1. 28 III Poniedziałek Wielkanocny – Msze Święte w porządku niedzielnym. Taca przeznaczona na szkoły katolickie w tym KUL. Do przyszłej Niedzieli Miłosierdzia trwa oktawa Wielkanocy. Nowenna i Koronka do miłosierdzia Bożego: dzisiaj po sumie a od jutra o godz 17.45. (sobota po Mszy św. o godz. 18.00)
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w Drodze krzyżowej siedleckiej. Na przyszły rok pomyślimy także o naszej, parafialnej. Bóg zapłać grupie dekoracyjnej pod kierunkiem ks. Jakuba, ze wsparciem p. Kościelnego, za przygotowanie Grobu Pańskiego i Ciemnicy – przejrzystych i wymownych, oraz pięknych dekoracji. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Bożego; wszystkim, którzy czuwali podczas adoracji przy Ciemnicy i Grobie Pańskim szczególnie kolejarzom, strażakom, górnikom, harcerzom, wszystkim, którzy przygotowali procesję rezurekcyjną, wszytkim czytającym, śpiewającym, P. Organiście i  chórowi za udany debiut oraz scholii, także za dary na stół wielkanocny.
 3. Kancelaria parafialna czynna od wtorku w zwykłych godzinach.
 4. Pielgrzymka do Włoch wyjedzie o północy z 3 na 4 kwietnia spod naszego placu na Rakowieckiej.
 5. Pierwszy Piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.30; nabożeństwo po Mszy Świętej o godz. 18.00.
 6. Trwa Rok Miłosierdzia, zachęca nas on do korzystania z otwartego serca Boga w Jezusie Chrystusie. Nasza parafia bierze udział z zachętą indywidualną (dla dorosłych) do Wieczoru Miłosierdzia w parafii Miłosierdzia Bożego w Siedlcach (z Bram ą Miłosierdzia) w sobotę (2 kwietnia, rocznicy śmierci Jana Pawła II w 2005r) który rozpocznie się o godz 18.00 Mszą Świętą a zakończy Apelem Jasnogórskim. Ci którzy nie udadzą się tam mogą wziąć udział w adoracji pierwszosobotniej w naszej parafii od godz. 17.00 i nabożeństwie o godz. 17.45.
 7. Młodzież tego samego dnia (sobota 2 IV) uczestniczy w czuwaniu w katedrze siedleckiej Początek o godz. ……….
 8. Za tydzień, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, taca na Caritas diecezjalną; pierwsza niedziela miesiąca, adoracja po sumie i zmianka Różańcowa; Zapraszamy na godzinę 15.00 do naszej kaplicy na Godzinę Miłosierdzia i rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego. Szczególnie zapraszamy młodzież oraz zaangażowanych w ŚDM z naszej parafii: wolontariuszy, rodziny, które przyjmą pielgrzymów, chętnych do uczestnictwa w ŚDM w Krakowie. Po zakończeniu modlitwy spotkanie informacyjne o ŚDM.
 9. Od 3 kwietnia przez kolejnych 8 niedziel, będzie miało miejsce w naszej parafii Seminarium Wiary. Zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 18.00 do kaplicy wszystkich chętnych, a szczególnie powstającą grupę Odnowy w Duchu Świętym. Zabieramy se sobą notatnik oraz Pismo Święte.
 10. Trwa budowa naszej kaplicy, budynku duszpasterskiego. W ubiegłym tygodniu kontynuowano prace przy elewacji i wykańczaniu salek nad kaplicą. Bóg zapłać za ofiary i proszę o wpłatę do 10 kwietnia raty za I kwartał ponieważ już mamy wystawioną fakturę na sumę niecałe 300 tyś zł. Bóg zapłać za 2 ofiary na ławki po 1500 zł, figurę Chrystusa Zmartwychwstałego 500 zł; paschał 200 zł, ufundowanie maszyny do mycia podłóg i wyposażenia ubikacji. Jest ona dostępna wewnątrz budynku, w bok od wejścia głównego (od jednostki).
 11. Przy wyjściach z kościoła  Pielgrzym (można wziąć za darmo – są artykuły na okres Wielkanocy) oraz „Echo katolickie”. Zachęcamy do czytania.
 12. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana:  śp. Halina Sitkiewicz z ul. Składowej, Msza Święta pogrzebowa w środę o godz. 13.00 oraz śp. Jadwiga Kaczeczka, z ul. Dreszera 11, pogrzeb w czwartek o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.