1. Dzisiaj (27 XII) przeżywamy święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  2. Podziękowania: rodzicom za umożliwienie dzieciom przychodzenie na roraty; wszystkim pod wodzą księdza Jakuba za ubieranie choinek i dekoracji świątecznych; za ofiarowane choinki, Szanownym Paniom i Panom, którzy pomagali w tak gorącym dla wszystkich czasie, przenieść wyposażenie namiotu do kaplicy i ją przygotować, Bóg zapłać.
  3. 29 grudnia (we wtorek) rozpoczynamy na stałe, w dni zwykłe odprawianie Mszy Świętych o godz. 7.00 Serdecznie zapraszamy.
  4. Wizyta Kolędowa Rozpoczynamy we wtorek. W tym roku odwiedzamy parafian w składzie ks. Proboszcz, ks. Jakub, ks. Mateusz i ks. Bogumił. Na stole przygotowane krzyż, świece, kropidło z wodą święconą, zeszyty od religii, indeksy katechezy studenckiej, Pismo Święte. Prosimy, aby odprowadzać księdza do następnego mieszkania, które powinien odwiedzić, a w miarę możliwości oczekiwać też przed domem czy mieszkaniem na kapłana. Ksiądz udaje się z modlitwą, błogosławieństwem do naszych domów, zapoznaje parafian i sytuację rodziny, to także okazja do deklaracji i wsparcia budowy kościoła. W tym roku ofiary przeznaczone będą na spłatę wykonanych robót i dokończenie budowy kaplicy w części duszpasterskiej (salki na górze) Szczegóły wizyty w gazetce Pielgrzym oraz na naszej stronie internetowej.
  5. Nabożeństwo na zakończenie roku Kalendarzowego połączone z modlitwą przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i ucałowaniem relikwii, w czwartek po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań. Retransmisja w KRP o godz. 21.00.
  6. W piątek urocz. Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Światowy Dzień Pokoju – rozpoczęcie Nowego Roku – Msze Święte w porządku niedzielnym: 7.00, 9.00; 10.30 dzieci; 12.00; 18.00. Odpust zupełny za odśpiewanie Hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”, nie obowiązuje wstrzemięźliwość; Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy Świętej o godz. 12.00
  7. I sobota miesiąca zapraszamy na Różaniec i Adorację od godz. 17.00.
  8. Przyszła niedziela, pierwsza miesiąca: Adoracja Najświętszego Sakramentu po sumie o godz. 12.00 Wtedy także zmianka różańcowa i konferencja do członków Żywego Różańca. Zaś na godz. 15.00 zapraszamy na opłatek parafialny wspólne kolędowanie, oraz ciastko, które prosimy przynieść tutaj do kaplicy) członków wszystkich wspólnot parafialnych: Scholę, Ministrantów, Lektorów i Psałterzystów, Koła Różańcowe, Złotą Różę, Krąg Domowego Kościoła, Kościelną Służbę Porządkową, Grupę Modlitewną Odnowy w Duchu Świętym, uczestników Nabożeństw I sobotnich, osoby zaangażowanych w prace i wszystkich chętnych. Każda ze wspólnot niech przedstawi unikatową kolędę i kilka zdań o sobie.
  9. Na stronie parafialnej rozkład kolędy parafialnej. W Wigilię ukazał się nowy numer „Pielgrzyma” z dokładnym rozkładem kolędy i historią budowy naszej kaplicy.
  10. Diakonia Życia Domowego Kościoła wraz z Duszpasterstwem Rodzin zaprasza wszystkich członków wspólnot katolickich, stowarzyszeń i ruchów, wszystkich kapłanów, całe rodziny, małżonków, dzieci, młodzież, studentów, wychowawców, wszystkie osoby niezrzeszone opowiadające się za obroną życia z Siedlec i okolic do wzięcia udziału w Marszu w obronie życia, który rozpocznie się 12.2015r. (Święto Młodzianków –poniedziałek) o godz. 18.00 w kościele p.w. Ducha Św. w Siedlcach. (różaniec, Adoracja, zakończenie w katedrze ok. 20.30).