1. Dzisiaj przeżywamy 12 niedzielę zwykłą. Rozprowadzimy książkę o historii diecezji, Unitów i Siedlec. prof. WSD ks. Jacka Wojdy. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 17.30 w kaplicy i o 19.00 przy kapliczce na Bajkowej. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na KUL. Ks. proboszcz głosi kazania w par. św. Józefa i zbiera tam ofiary na kościół.
 2. W uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, w środę, o godz. 18.00 ks. Biskup Kazimierz Gurda odprawi koncelebrowaną Mszę Świętą na rozpoczęcie budowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na podziękowanie za dotychczasową Bożą pomoc w opracowaniu dokumentacji i modlitwę o błogosławieństwo dla nas wszystkich przy budowie kaplicy i kościoła pw. św. Jana Pawła II. Po Eucharystii nastąpi symboliczne wbicie pierwszego szpadla i spotkanie.
 3. W związku z uroczystością proszę panie chętne do wydawania przygotowanych posiłków, przygotowania polowych stołów oraz wszystkie, które jeszcze nie piekły ciasta, a mogą to zrobić o zgłoszenie się po Mszy do zakrystii.
 4. We wtorek zapraszam panów chętnych do umycia namiotu karcherem, ułożenia płyt, zadbania o plac przed uroczystością na godz. 9.00 ze szpadlami oraz jeden pojazd z przyczepką. Pracą przed południem i obecnością ojców na Mszy wieczorowej o 18.00 uczcimy Dzień Ojca.
 5. W poniedziałek po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na krótkie spotkanie młodych i dojrzałych mężczyzn w wieku 18-40 lat, jako rekrutacja do kościelnej służby porządkowej. Będzie możliwość odbycia kursu kierowania ruchem.
 6. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla uczniów zespołu szkół nr 2 w kościele świętej Teresy w czwartek, o godz. 8.30. Spowiedź uczniów szkoły podstawowej w poniedziałek a gimnazjum we wtorek od godz 17.30
 7. Do chorych udamy się w czwartek od godz. 10.00. Istnieje możliwość zgłoszenia chorych
 8. Egzamin do bierzmowania odbędzie się w czwartek o godz. 16.00.
 9. Spotkanie dla uczniów II klas gimnazjalnych, którzy chcą mieć bierzmowanie za rok w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00.
 10. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy rodzinnej w domach.
 11. Na stronie o tzw. Wieczorze Chwały W niedzielę, 21 czerwca odbędzie się koncert muzyki chrześcijańskiej –pod hasłem: „Mój Tata Mój Bohater”; o rekolekcjach dla chłopców i mężczyzn w WSD w dniach 26-28 czerwca; o tanim obozie KSM w dniach 13-18 lipca w Białce k. Parczewa; Dział ogłoszenia dodatkowe Serdecznie zachęcamy.
 12. Echo Katolickie: relacja ze święceń kapłańskich, na czym polega duchowość Bożego Serca Jezusowego; Kryzys w małżeństwie to nie tragedia – o rekolekcjach w Osinach i Suedlanowie
 13. Arka, organizuje wyjazd do Pratulina na uroczystości KRP. Wyjazd sprzed Katedry siedleckiej 28 czerwca o godz. 8.30. Koszt przejazdu w obie strony 25 zł.
 14. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Antoni Szulfer z ul. Dreszera – wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.