1. Dzisiaj, (2.II) święto ofiarowania Pańskiego: przynosimy na Msze Święte nasze gromnice: czyli specjalne świece, zapalane w momentach trudnych naszego życia, towarzyszące modlitwie do Chrystusa, Dzień Życia Konsekrowanego (od zakonów po instytuty): taca na zakony klauzurowe diecezji: mamy ss. Benedyktynki Sakramentki i w Kodniu Karmelitanki Bose; niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych. Gromnice można nabyć w zakrystii w cenie 5 i 10 zł.
 2. W poniedziałek wspomn. św. Błażeja, bpa męczennika. Błogosławieństwo chorych na gardło świecami św. Błażeja po Mszy o godz. 18.00; W środę wspomn. św. Agaty, dziewicy i męczennicy w czwartek św. Pawła Miki i towarzyszy.
 3. Adoracja w środę przez cały dzień. Modlimy się także za bpa Kazimierza w rocznicę jego konsekracji.
 4. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00
 5. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży. Zapraszamy wszystkich, którym na sercu leżą nowe powołania kapłańskie i ich jakość. Spowiedź od 17.30
 6. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje. Zachęcamy aby młodzież wyspowiadała się przed wyjazdem na ferie.
 7. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta za Ojczyznę, zapraszamy.
 8. Za tydzień (9.II) po Mszach Świętych zbierzemy ofiary do puszek na leczenie Kacpra Boruty chorego na SMA. Jest duża szansa na jego zdrowie, terapia jest bardzo droga. Zebrane ofiary zostaną wpłacone na specjalne konto w fundacji się pomaga. W rozliczeniach 1 procenta pamiętajmy o chorych naszych parafianach – informacje na stronie internetowej.
 9. Od 15 lutego wszyscy chętni będą mogli rozpocząć przygotowanie do osobistego poświęcenia się sercu Maryi trwającego 33 dni. Podejmujemy tę inicjatywę w związku z odwiedzinami obrazu Matki Bożej Różańcowej w naszych rodzinach. Proszę o nabywanie książeczek „33 dni. Ad Iesum Per Mariam”. Zapisy na książeczkę z łańcuszkiem w zakrystii.
 10. Pielgrzymka do Włoch: 14-22 kwietnia, w roku 100-lecia urodzin Naszego Patrona Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W programie: Padwa, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Neapol: (ks. Dolindo, św. January), Cascia (św. Rita), Asyż. Cena 2600 zł + 50 Euro. Zapisy w zakrystii.
 11. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, zachęcamy do czytania.
 12. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Wiesław Żylak z ul. Korczaka. Pogrzeb we wtorek o godz. 10.00. Wieczny odpoczynek.