1. Dzisiaj (17 I) przeżywamy II niedzielę zwykłą, po Mszy Świętej o godz. 10.30 odbędzie się koncert Kolęd w wykonaniu naszej scholii parafialnej. Serdecznie zapraszamy. Spotkanie Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w kaplicy o godz. 17.00; Kolejna katecheza dla narzeczonych na plebanii o godz. 17.00. Zbiórka do puszek na potrzebujących organizowana przez naszą Caritas która w ubiegłym roku zorganizowała m.in. 40 paczek świątecznych o 14 paczek Rodzina-Rodzinie.
  2. Trwa nowenna przed wspomnieniem. Bł. Wincentego Lewoniuka i Towarzyszy, Męczenników Podlaskich, która jest sprawowana po Mszy świętej wieczorowej. We wtorek wspominamy św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa, rozpoczyna się też Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w czwartek św. Agnieszkę, dziewicę i męczennicę; w sobotę Bł. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy, Męczenników z Pratulina
  3. 22 stycznia o godz. 17.00 organizujemy wyjazd do Pratulina na nowennę przez wstawiennictwo Błogosławionych oraz św. Jozafata Kuncewicza. Cena ok. 20 zł. Powrót ok. godz. 22.30. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub przez stronę internetową.
  4. Dziękujemy anonimowej osobie, która z własnej inicjatywy odśnieżyła quadem parking i drogi dojazdowe. Polecamy się na przyszłość
  5. W przyszłą niedzielę (24 I), po Mszy Świętej o godz. 10.30 spotkanie Kościelnej Służby Porządkowej, na które zapraszamy jeszcze chętnych mężczyzn młodych i w sile wieku; kolejna katecheza dla narzeczonych na plebanii o godz. 17.00.
  6. Najbliższe spotkanie przygotowujące młodzież z Siedlec na Światowe Dni Młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w parafii Ducha Świętego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się wybrać do Krakowa bądź u nas przeżyć to ważne spotkanie młodzieży świata. Wszystkich młodych ludzi chcących aktywne się włączyć w Światowe Dni Młodzieży w tym co będzie działo się w naszej parafii w lipcu zapraszamy na spotkanie w niedzielę 24 stycznia po Mszy Świętej o godz. 18.00 do naszej kaplicy. Poszukujemy chętnych, którzy w jakikolwiek sposób chcą się włączyć w to wydarzenie. Rozpoczynamy również zapisy na wyjazd do Krakowa. Zapisy do końca lutego.
  7. Wobec licznych zapytań ogłaszamy nabory do chóru parafialnego. Chętni na przesłuchania: kobiety i mężczyźni, niech zgłoszą się do organisty, p. Roberta.
  8. Trwa wizyta kolędowa: Dziękujemy za gościnne przyjęcie kapłana, dzielenie się uwagami i spostrzeżeniami oraz ofiary na spłatę wykonanych robót i dokończenie budowy kaplicy w części duszpasterskiej (salki na górze i kancelaria) W tym tygodniu ułóżyliśmy podłogi w zakrystii i korytarzyku oraz został zamontowany nowy piec podgrzewający podłogówkę. Szczegóły wizyty w gazetce Pielgrzym (do wzięcia) oraz na naszej stronie internetowej. Za racji kolędy kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do środy w godz. 8.00-8.30, następne dni normalnie.
  9. Małżonków pragnących włączyć się w formację w Domowym Kościele zapraszamy na spotkanie  w niedziele 24 stycznia o godz. 00 na plebanii (ul. Czerwonego Kapturka 7). W naszej parafii już jest jeden krąg Domowego Kościoła więc zapraszamy wszystkich, którzy chcą rozwijać potencjał duchowy sakramentu.
  10. Zapowiedzi przedślubne: 1. Łukasz Mieczysław Trzpioła oraz Katarzyna Trzpioła, cywilnie związani, oboje zam. w Siedlcach par Tutejszej, zap. III. 2. Wojciech Wielogórski, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Gospodarcza, par. św. Maksymiliana Kolbego i Renata Grzegrzółka, panna zam. Siedlce, ul. Korczaka, par. tut., zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.