• Dzisiaj (17 września) przeżywamy 24 niedzielę zwykłą, niedzielę środków społecznego przekazu; zbiórka do puszek na Caritas po Mszach Świętych; o godz. 17.00 V i VI z cyklu katechez przedmałżeńskich.  Z racji 17 września, czyli rocznicy napaści ZSRR na Polskę, modlimy się o pojednanie między naszymi narodami, upraszając ducha prawdy i miłosierdzia przez Serce Maryi Niepokalanej.
 • W poniedziałek (18.IX) przeżywamy święto św. Stanisława Kostki, zakonnika; w środę św. męcz. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy, męcz z Wietnamu; w czwartek święto św. Mateusza, ap i Ewangelisty – dzień patronalny ks. Mateusza Czubaka – Msza za niego o godz. 18.00; w piątek urocz. odpustowa w naszej katedrze, u nas święto roczn. pośw. kościoła katedralnego; w sobotę św. o. Pio z Pietrelciny, kapłana.
 • Poświęcenie tornistrów odbędzie się w poniedziałek na Mszy Świętej o godz. 18.00, zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież; Krąg biblijny o 19.00.
 • Proszę o zapisywanie dzieci do I Komunii na deklaracjach, były rozdane w szkole, można je jeszcze pobrać z zakrystii. Spotkanie przed I Komunią Świętą: 1 X o godz. 16.00
 • Ruszają spotkania naszych grup duszpasterskich: KSM – piątek (15.09) po Mszy Św. wieczorowej; schola – sobota o godz. 10.30; chór parafialny – piątek po Mszy Świętej wieczorowej; Odnowa w Duchu Świętym – 1, 2, 3 czwartek mca i ostatnia niedziela mca godz. 19.00; Franciszkański Zakon Świeckich – środy i niedziele godz. 19.15
 • Rusza nasza parafialna biblioteka czynna we wtorki i piątki od godz.15.30 do 18.00.
 • Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 17.15 w kaplicy.
 • Obrazy Niepokalanego Serca Maryi do każdego mieszkania do odebrania w zakrystii.
 • Modlitewne spotkanie Apostolatu Złota Róża u Matki Bożej w Kodniu dnia 23 września (sobota). Wyjazd ok. godz. 8.00 rozpoczęcie uroczystości o godz. 10.00 a zakończenie o godz. 22.00. Koszt przejazdu i obiadu: 50 zł. Zapisy w kancelarii, zakrystii parafialnej albo u p. Lucjana: 517 403 281. Zaliczka 20 zł:
 • VIII Siedlecka Drużyna Harcerzy „Płomienie” im. św. Kazimierza Jagiellończyka  (ze Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej) zaprasza wszystkich chłopców od 4 klasy S.P do 3 gim na zbiórkę drużyny, która odbędzie się 23.09 o godz. 10:00 pod kościołem. Jeśli rodzice będą chcieli zadać jakieś pytania lub dowiedzieć się na czym polega nasze działanie zapraszamy również i ich na spotkanie informacyjne, które będzie trwało w trakcie zbiórki.
 • Spotkanie duszpasterstwa prawników: niedziela 17 września 2017 r. o godz. 17.00 Eucharystia i temat: „Historia i przesłanie Objawień Fatimskich” – ks. Maciej Majek, ojciec duchowny WSD, Miejsce: Dom Księży przy ul. Kościuszki 10.
 • Zapowiedzi przedślubne: Rafał Bronikowski, kaw. zam. ul. Nagodziców, Warszawa, par. NMP Matki Pięknej Miłości i i Patrycja Sałata, panna zam. w Warszawie, zap. III; Paweł Juszczuk, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Grabianowska, par. tut., i Edyta Ryzner, panna zam. w Mordach ul. Słowackiego, par. tamtejszej, zap. II; Bartosz Śledź, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Rakowiecka par. tut., i Agnieszka Borek, panna zam. w Siedlcach, ul. Wojska Polskiego, par. garnizonowej zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 • Nowy nr Echa Katolickiego Zachęcamy do czytania.