1. Dzisiaj, (16.II) 6 niedz zwykła; taca budowlana; przejęcie obrazu MB Różańcowej nawiedzającej rodziny przez osiedle Dreszera i Hozera podczas Mszy Świętej o godz. 12.00. Przybliżony układ nawiedzenia od jutra na stronie internetowej.
  2. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 18.45, aby nie czekać po Mszy Świętej.
  3. W sobotę święto katedry św. Piotra Apostoła.
  4. Adoracja w środę przez cały dzień a po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo szkaplerzne. Od przyszłego miesiąca będzie można dodawać intencje do Mszy Świętej przez przyczynę Matki Bożej, np. ci którzy w ostatnim okresie nie mogli z powodu braku miejsca zamówić Mszy Świętej, lub zapisać intencje tylko do nabożeństwa.
  5. Wczoraj rozpoczęliśmy przygotowanie do poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi. Dzisiaj dzień pierwszy, można jeszcze dołączyć do tej grupy. Informacje w zakrystii. W sobotę (22 II) Msza Święta o godz. 18.00 i spotkanie dla tej grupy.
  6. Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza na STACJĘ FRANCISZEK na której można będzie poznać życie biedaczyny z Asyżu odszukując podobieństwa jego życia w naszym życiu. Spotkanie odbędzie się w sobotę 22 02 .2019 r. o godz. 15.00 na salkach
  7. Za tydzień (23.II) po Mszach Świętych puszka dla ubogich zbierana przez Caritas; niedziela modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach, zapraszamy na jutrznię o godz. 8.35; Nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 na salkach (Katechezy 1 i 2); Pokutny Marsz Różańcowy: o godz. 14.00 przy pomniku św. Jana Pawła II zakończony Eucharystią o godz. 16.00. Będzie także dostępna zdrapka wielkopostna.
  8. Kancelaria czynna w ferie w zwykłym porządku. Nieczynna we wtorki i czwartki.
  9. Nauki przedmałżeńskie początek 1 marca.
  10. Bóg zapłać za ofiary na leczenie Kacpra Boruty w wysokości 4524 zł.
  11. Zachęcamy by przynieść palmy do kościoła, które święciliśmy w poprzednią niedzielę Palmową, użyte będą na popiół na Popielec.
  12. Apostolat Złota Róża i Margaretki wyjazd na czuwanie do Częstochowy z 7 na 8 III zapisy w zakrystii.
  13. Koła Różańcowe: zapisy na jednodniowy wyjazd na Kongres Różańcowy do Gończyc (dnia 14 III) w zakrystii i u zelatorów.
  14. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, zachęcamy do czytania.