1. Dzisiaj przeżywamy 33 niedzielę zwykłą, niedzielę synodalną. Przed Mszą Świętą o godz. 9.00 i 12.00 czytanie wypominek; taca na budowę kościoła; katecheza dla narzeczonych. na plebanii o godz. 17.00. Ks. Jakub głosi kazania i zbiera ofiary na budowę naszej kaplicy w Rudzie Wolińskiej. Duszpasterstwo Prawników zaprasza (15 XI ), na spotkanie w domu księży przy ulicy Kościuszki. Rozpoczęcie Eucharystią o godz. 17.00 Duszpasterstwo Służby Zdrowia zaprasza na Mszę św. w intencji zmarłych Pracowników Służby Zdrowia, która zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00 w parafii p.w. Ducha św. w Siedlcach.
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywamy wspomnienie: we wtorek. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy; w środę św. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męcz., w czwartek Bł. Salomei, zakonnicy; w piątek św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, w sobotę Ofiarowanie NMP
 3. W poniedziałek o godz. 19.00 Krąg biblijny na plebanii.
 4. W piątek o godz. 16.30 w kaplicy na Rakowieckiej Msza Święta w intencji nauczycieli, pracowników i uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 z racji Dnia jej Patrona – Władysława Rawicza. Zaprasza Dyrekcja Szkoły i Duszpasterze.
 5. W tym tygodniu nie będzie katechezy w sobotę o godz. 9.00. Próba scholii w sobotę o godz. 10.30.
 6. Bóg zapłać za uczestnictwo w nowennie do św. Jozafata oraz we wspólnej modlitwie za zmarłych. Do końca listopada będziemy się modlić za Niech w niedziele przed Mszą św. o godz. 9.00 i o godz. 12.00.
 7. Niedziela przyszła Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata: – po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt poświęcenia; – taca na Światowe Dni Młodzieży a po Mszy Świętej zbiórka do puszek na kościół prześladowany; – kolejna katecheza dla narzeczonych. na plebanii o godz. 17.00. – Comiesięczna katecheza dla bierzmowanych odbędzie się w namiocie za tydzień (22 XI) o godz. 16.30.
 8. W tym tygodniu wyjątkowo kancelaria parafialna czynna w poniedziałek i wtorek w godz. 17.15-17.40 w piątek zaś nieczynna.
 9. Spotkanie popielgrzymkowe grupy 3 odbędzie się w niedzielę 22 XI o godz. 15.00 w kaplicy przy par. św. Stanisława. Wszystkich pielgrzymów, także przyszłych zapraszamy.
 10. Skład naszych Radnych Parafialnych (odróżnić od Komitetu Budowy), których wybraliśmy zostanie ogłoszony za tydzień. LISTA będzie wywieszona także na tablicy ogłoszeń i dostępna na Internecie w tym tygodniu. Najbliższe inaugurujące spotkanie Radnych Parafialnych w poniedziałek 23 listopada o godz. 19.00 na plebanii.
 11. Trwa budowa naszej kaplicy i budynku duszpasterskiego. Trwają prace przy tynkowaniu kaplicy.
 12. Bóg zapłać za ofiary na budowę z kont z czerwca 2015: po 1000 zł z ul. Januszewskiej, Porazińskiej i Dreszera, po 300 z ul. Smoczej, Dreszera, Żwirowej, Tulipanowej; po 200 zł z ul. Łukowskiej i Krakówki, po 150 zł z ul. Januszewskiej, Jordana po 100 zł z ul. Dreszera, Daszyńskiego i z Nowodworu; 85 zł z ul. Miłej, po 50 zł z ul. Dreszera, Składowej, 40 zł z ul. Hozera. Bóg zapłać.
 13. Bractwo św. Judy Tadeusza, Wydział Duszpasterski Kurii Siedleckiej oraz I Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Świętej Rodziny w Siedlcach zapraszają na kolejne spotkanie popularno-naukowe z cyklu dotyczącego rodziny. Odbędzie się ono w czwartek, 19 listopada 2015 r. o godz. 19.00, w auli I KLO (ul. Bpa Świrskiego 54). Tematem będzie: „Program in vitro, czy ochrona medycyny rekreacyjnej”.
 14. Nowy numer „Echa katolickiego”, w którym m.in. o duchowych dobrodziejstwach płynących ze spowiedzi św. generalnej; jak właściwie rozumieć i przeżywać tzw. msze św. z modlitwą o uzdrowienie; o fazach żałoby i jej ważnym etapie jakim jest przebaczenie sobie i zmarłym; jak żyć z cukrzycą i jak radzić sobie ze zwyrodnieniem kolan.. Zachęcamy do czytania.