1. Dzisiaj (15 kwietnia) III niedziela Wielkanocy; rozpoczyna się Tydzień Biblijny – zachęcamy aby kontynuować lub rozpocząć czytanie przekazu Bożego w Biblii. O godz. 16.45 kolejna z cyklu katechez przedmałżeńskich.
  2. W sobotę wspomnienie dowolne św. Anzelma z Canterbury [Kantenbery], łączącego poszukiwanie Boga z argumentami rozumu. Kancelaria wyjątkowo czynna w tym dniu w godz. 15.00 -16.30
  3. Za tydzień: IV Niedziela Wielkanocy, niedziela powołaniowa, taca na WSD, o godz. 16.45 kolejna z cyklu katechez przedmałżeńskich.
  4. Młodzież parafii zapraszamy na kolejne spotkanie Młodych, które odbędzie się 20 IV w par. Bożego Ciała o godz. 18.00 Msza Święta a potem uwielbienie ze wspólnotą Guadelupe z Lublina.
  5. Wyjazd pielgrzymów do Gdańska i Gietrzwałdu w czwartek o godz. 16.00 z parkingu parafialnego.
  6. Ojców rodzin zapraszamy na „Duchowy poligon”, do Szpak (sanktuarium św. Józefa) w dniu 21 kwietnia na godz. 19.00
  7. Bóg zapłać za ofiary: 20 zł z ul. Składowej, po 50 zł z ul. Miłej, Grabianowskiej, Januszewskiej; po 100 zł z ul. Jasnej 2x, Podsekulskiej, Grabianowskiej i Wólki Soseńskiej; po 200 zł z ul. Rakowieckiej 2x, Zielonej, Dreszera; po 300 zł z ul. Południowej 2x, Rakowieckiej, Żwirowej; po 500 zł z ul. Smoczej, Śmiałej, Zielnej, Żwirowej, Ganiewskiego; po 700 zł z ul. Smoczej, Januszewskiej, Apostolat Złotej Róży z par. św. Teresy; po 1000 zł z ul. Januszewskiej, Zielonej, Bóg zapłać.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Karolina Adrianna Łukasiewicz, panna zam. ul. Krakówki par. tut.,  i Krzysztof Zalewski, kawaler zam. ul. Ceglana, par. św. Teresy w Siedlcach, zap. III; Patrycja Ewelina Płatek, panna zam. ul. Zielna, par. tut., i Błażej Łęczycki, kaw. zam. w Siedlcach par. Bożego Ciała, zap. I; Martyna Matejek, panna zam. w Siedlcach, ul. Topolowa , par. Miłosierdzia Bożego i Tomasz Król, kaw. zam. ul. Południowa  par. tut., zap. I.Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.