1. Trwa Wielki Post, dzisiaj jego 4 niedziela, modlitwie polecamy troje dzieci, które przyjmują chrzest i ich rodziny. Gorzkie Żale po sumie; o godz. 14.00 Msza Święta w kościele św. Teresy z udziałem rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej; Po Mszy Świętej o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie kandydatów do bierzmowania. Ministranci dzisiaj zbiorą przy wyjściu do puszek ofiary dla ubogich.

  1. We wtorek na godzinę 19.00 zapraszamy na spotkanie rodziny chętne uczestniczyć w spotkaniach Domowego Kościoła.
  2. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w piątek: Msze Święte: Piątek:00 (tylko dzieci klas III-VI) ; 12.00 (tylko Gimnazjum); 17.00, 19.00 dla młodzieży; Sobota: 10.00; 12.00 dzieci; 17.00 (+ stanówka kobiety); 19.00 (+ stanówka mężczyźni); Niedziela 9.00, 10.30 dzieci; 12.00 16.00 + konf. dla młodzieży; Możliwość spowiedzi pół godz. przed Mszą Świętą. W niedzielę ofiarą i modlitwą wyrazimy wdzięczność za posługę księdza rekolekcjonisty.
  3. Trwają katechezy dla narzeczonych. Na kolejną zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 9.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7; ostatnia za tydzień.
  4. W czwartek uczcimy uroczyście św. Józefa – Msza Święta o godz. 17.00. Trwa nowenna za przyczyną św. Józefa. W naszej parafii modlimy się w intencji pomyślnego przeprowadzenia robót budowlanych. Organizujemy także wyjazd na nabożeństwo do miejsca kultu Opiekuna Pana Jezusa do Szpaków 16 III, w poniedziałek, o godz. 18.00. Chętni mogą zapisać się w zakrystii.
  5. Bank Żywności w Siedlcach organizuje w dn. 20-21 marca 2015r. zbiórkę żywności pod hasłem: „Wielkanocna Zbiórka Żywności”, w sklepach oznaczonymi specjalnymi plakatami. Zachęcamy do tej formy jałmużny
  6. Ministranci uczestniczą w rekolekcjach w ramach zbiórki, Próba scholii o ……..

 

  1. W dniach 18-19 kwietnia odbędzie się nasza parafialna pielgrzymka do Łagiewnik i Wadowic. Odwiedzimy: Centrum Jana Pawła II, Wystawę Całunu, Łagiewniki, Muzeum w Wadowicach, Kalwarię Zebrzydowską oraz opactwo w Tyńcu. Zapisy w zakrystii.
  1. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Szubielski, zam w Siedlcach, ul. Maciągowej i Natalia Kozioł, panna z ul. Rakowieckiej, par. tut, zap II; Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  2.  Nowy nr PIELGRZYMA dostępny przy ołtarzu; Echo: Co to znaczy dobra spowiedź?; Poruszające świadectwa osób dotkniętych mocą Bożą podczas „Kursu Filipa”; jak przeżyć noc bez bólu kręgosłupa i które zioła pomagają nam oczyścić organizm

Na stronie internetowej parafii o: o pielgrzymkach do Włoch i do Kalisza; a także zamieszczamy intencje Mszy Świętych na najbliższy tydzień.