1. Dzisiaj 11 niedziela zwykła, niedziela chrzcielna, modlimy się za dobrodziejów i ofiarodawców.
 2. W związku z projektem obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej „Stop Aborcji”, zmierzającym do zmiany ustawy o prawnej ochronie życia ludzkiego 5 i 12 czerwca br. w kościołach Diecezji Siedleckiej będą zbierane podpisy poparcia. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty.
 3. W poniedziałek wspominamy św. Antoniego, z Padwy, kapłana i doktora Kościoła; a po Mszy Świętej wieczorowej procesja fatimska; we wtorek Bł. Michała Kozala, bpa i męcz.; w środę Bł. Jolanty, zakonnicy; w piątek św. brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, w piątek od rana odwiedzimy także chorych, można zgłosić nowych w zakrystii.
 4. Za tydzień: 19 czerwca po Mszy Świętej o godz. 12.00 odbędzie się I spotkanie z rodzicami i dziećmi przystępującymi do I Komunii Świętej w 2017r., także zbiórka ofiar na KUL do puszek. Za tydzień spotkanie przed pielgrzymkowe Grupy III o godz. 16.00 przy plebanii (Czerwonego Kapturka 7); Spotkanie Wieczoru Chwały „Mój tata, mój bohater” z indywidualnym błogosławieństwem mężczyzn odbędzie się 19 VI o godz. 18.00 w siedleckim amfiteatrze.
 5. Bóg zapłać za prace przy trawnikach osobom, które przychodziły do pracy ręcznych oraz za pracę koparką z ul. Jasnej oraz z ul Grabianowskiej, i ciągnik z ul. Miłej. Bóg zapłać także profesorom i uczniom z Technikum rolniczego za zasianie trawy i pielęgnację zieleni.
 6. Trwa budowa naszej kaplicy, budynku duszpasterskiego – wykończeniówka na salkach nad kaplicą, kancelarii i wikariatach – gdzie zechcemy wprowadzić się we wrześniu. Probostwo na razie nie będzie wykańczane.  Bóg zapłać za ofiary, które odczytam za tydzień.
 7. Święte znaki powędrują w poniedziałek z ul. Tulipanowej na Stokrotki.
 8. Koczowisko Ministrantów odbędzie się 25 VI o godz. 9.00, koszt 5 zł, zapisy w zakrystii
 9. Pielgrzymka Gniezno-Licheń w dniach 28-29 VI koszt 190 zł, zapisy w zakrystii.
 • W dniu 28 lipca 2016 r. Ojciec Święty Franciszek przybędzie na Jasną Górę, aby podczas Eucharystii dziękować za 1050-lecie dziedzictwa chrztu naszego Narodu. Zachęcamy serdecznie do udziału w tym spotkaniu, podczas którego Ojciec Święty poświęci kamień węgielny pod nasz przyszły kościół. Organizujemy pielgrzymkę autokarem, zapisy w zakrystii.
 • Zapowiedzi przedślubne: Damian Racki, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Południowa, par. tut., i Karolina Kościesza, panna zam. w Bartkowie Starym, par. Knychówek – zapow. III, Jakub Pietrusiak, kaw. zam. w Siedlcach ul. Grabianowskiej, par. tut., i Daria Łuczak, panna za. W Mordach, ul. Polnej, par. Mordy – zapow. III ; Krzysztof Kobyliński, kaw. zam. w Siedlcach ul Dreszera, par. tut., i Elżbieta Wereda, panna zam. w Siedlcach ul. Chrobrego, par. św. Józefa, zap. II; Paweł Świderski, kaw. zam. w Świdrach Górnych, par. Zofibór i Monika Kosiorek, panna zam. w Siedlcach, ul. Dreszera, par. tut., zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.
 • Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: zaopatrzony sakramentami śp. Bronisław Kryszczak, l. 83 z ul. Podsekulskiej i Zbigniew Duk l. 61 z ul. Hozera. Wieczny odpoczynek.