1. Dzisiaj (1 listopada) przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą niedzielę (7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00). Procesja z zmarłych po sumie. Wszystkie nabożeństwa pierwszo-niedzielne oraz spotkanie Kółek Różańcowych przenosimy na 8 listopada. Zmiany tajemnic różańcowych proszę dokonać dzisiaj. Taca na budowę kościoła będzie zbierana 15 listopada. Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten można ofiarować tylko za zmarłych.
 2. Jutro (2 listopada) – Dzień Zaduszny – wspomn. Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte godz. 9.00 połączona z jutrznią za zmarłych a po niej procesja oraz o godz. 18.00 połączona z nieszporami za zmarłych. Wypominki będą czytane o godz. 8.30 i 17.30, zaś w tygodniu od 3 do 7 listopada włącznie o godz. 17.30 a 8 listopada o godz. 8.40. Zapraszamy na wspólną modlitwę. Za nich odprawimy 12 Mszy Świętych w każdą ostatnią niedzielę miesiąca i 8 dodatkowych (m.in. podczas rekolekcji). Kartki wspominkowe można składać do 7 listopada włącznie. 2 listopada *kancelaria parafialna będzie nieczynna
 3. Dzisiaj nie będzie katechezy dla narzeczonych. Następna za tydzień na plebanii o godz. 17.00. Zapraszamy narzeczonych i chodzących ze sobą.
 4. W liturgii w tym tygodniu wspominamy: w środę św. Karola Boromeusza, biskupa – dzień imienin Ojca Świętego, jako Karola Wojtyły.
 5. Trwa cykl katechez o podstawach wiary, życiu rodzinnym, problemach wychowawczych w soboty o godz. 9.00 na plebanii. (Czerwonego Kapturka 7) Zapraszamy.
 6. W e wtorek (3 XI) o godz. 12.00 w Katedrze Siedleckiej sprawowana będzie Eucharystia za zmarłych biskupów, prezbiterów i alumnów z naszej diecezji. Na tę Mszę św., której będzie przewodniczył Biskup Siedlecki Kazimierz Gurda zapraszamy wszystkich kapłanów, osoby konsekrowane i wiernych świeckich.
 7. Od wtorku rozpoczniemy nowennę przez wstawiennictwo św. Jozafata, bpa i męczennika, patrona diecezji siedleckiej i obrońców wiary. Będzie ona sprawowana przed Mszą świętą przed relikwiami św. Jozafata, które posiadamy.
 8. I czwartek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 8.00. Można jeszcze zgłosić potrzebujących. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej o godz. 18.00 połączona z Różanem w intencji powołań i spotkanie Apostolatu Złota Róża. O godz. 19.00 Krąg biblijny na plebanii.
 9. I piątek – spowiedź od godz. 17.30; Nabożeństwo po Mszy Świętej.
 10. I sobota – Adoracja i Różaniec rozpocznie się o godz. 17.00 Nabożeństwo przed Mszą Świętą. Zapraszamy; Próba scholii w sobotę o godz. 10.30
 11. Niedziela przyszła gościć będziemy kapłana i kleryków z WSD, którzy zbiorą ofiary na funkcjonowanie Seminarium i rozprowadzą kalendarze.
 12. Zakończył się październik – miesiąc różańcowy. Bóg zapłać wszystkim przychodzącym, szczególnie z dziećmi, odmawiającym tę szacowną modlitwę, przygotowujących rozważania i modlących się w domach. Niech Maryja uprosi obfite łaski. Bóg zapłać. Dzieci, które były wielokrotnie na różańcu a nie odebrały pamiątki niech zgłoszą się z książeczką z wyklejankami do zakrystii.
 13. Trwa budowa naszej kaplicy i budynku duszpasterskiego. Przygotowywane są szalowania pod strop górnego piętra budynku duszpasterskiego.
 14. Bóg zapłać za ofiary na budowę: ofiary z kont z lipca:, 600 zł z ul. Korczaka; 500 zł z ul. Grabianowskiej, 400 zł z ul. Rakowieckiej, po 300 z ul. Południowej, Żwirowej, po 200 zł z ul. Zielonej, Korczaka, Południowej, Rakowieckiej 2x, Łukowskiej, Kapturka, Krakówki, Zielnej; po 150 zł z ul. Dreszera 2x, Jordana, po 100 zł z ul. Dreszera 2x, Daszyńskiego, 80 zł z ul. Miłej, 50 zł z ul. Składowej, 40 zł z ul. Hozera. Bóg zapłać.
 15. Nowy numer „Echa katolickiego”, w którym m.in., w jaki sposób pomóc naszym zmarłym? Próba odpowiedzi na pytanie jak będzie w niebie? Czy świętość zarezerwowana jest tylko dla wybranych? Zachęcamy do czytania.
 16. Na stronie parafialnej o kursie dla pilotów pielgrzymek; o filmie „Zakazany Bóg” – wojna domowa w Hiszpanii i prześladowanie chrześcijan na janpawel2.siedlce.pl w dziale ogłoszenia dodatkowe.
 17. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana, śp. Kazimierz Basiak, l.82 i śp. Bogdan Głuchowski, l. 65, obydwaj z ul. Dreszera. Pogrzeb śp. Bogdana w środę o godz. 12.00. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.