1. Dzisiaj, (1.03), I niedz Wielkiego Postu; niedziela miesięcznej Adoracji Najświętszego Sakramentu, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; po sumie Adoracja dla wszystkich i spotkanie Kółek Różańcowych; o godz. 16.40 rozpoczynamy katechezy małżeńskie w salkach nad kaplicą Nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych o godz. 17.00 na salkach (Katechezy 3 i 4); taca na cele diecezjalne; Zdrapkę Wielkopostną w cenie 3zł. Może to dobry pomysł na postanowienie Wielkopostne.
 2. Dzisiaj zakończenie Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu – zachęcamy do składania przyrzeczeń trzeźwościowych w intencji osób mających problemy oraz modlitwy i postu w tych intencjach przez cały Wielki Post.
 3. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 18.45. Dodatkowy i ostateczny termin zbierania miar na alby I Komunijne także w poniedziałek o godz. 19.00
 4. W środę Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie przez cały dzień, oraz święto św. Kazimierza, królewicza, im. Pasterza diecezji siedleckiej, pamiętajmy o nim w modlitwie.
 5. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek od godz. 8.00.
 6. Pierwszy czwartek miesiąca, nabożeństwo po Mszy Świętej wieczorowej (godz. 18.00) a następnie adoracja i modlitwa różańcowa w intencji kapłanów prowadzona przez Apostolat Złotej Róży z udziałem wszystkich grup modlących się o powołania.
 7. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź po godz. 17.15 a nabożeństwo po Mszy Świętej porannej i wieczorowej; ofiary na tacę na misje. Wsparliśmy misjonarzy przez ubiegły rok sumą 3840 zł.
 8. Pierwsza sobota miesiąca. Adoracja i różaniec od godz. 17.00, nabożeństwo przed Mszą Świętą o godz. 18.00. Wspomn. św. Męczennic Perpetuy i Felicyty.
 9. Za tydzień (8.03), II niedz Wielkiego Postu o godz. 16.40 katechezy małżeńskie w salkach nad kaplicą; puszka na cele misyjne po Mszach Świętych; o godz. 18.00 Msza Św za Ojczyznę
  Apel Episkopatu w związku z koronowo rusem na stronie diecezji i na parafialnej. Objawienia
 10. Mężczyźni z Męskiego Różańca w Siedlcach zapraszają wszystkich mężczyzn z parafii siedleckich i dekanatów sąsiednich w pierwszą sobotę tj. 7 marca do udziału w Nabożeństwie Pierwszych Pięciu Sobót miesiąca według warunków podanych przez Matkę Bożą w Fatimie. Celem jest Wynagradzanie Niepokalanemu Sercu Maryi przez Mężczyzn. Rozpoczęcie Eucharystią o godz.7.00 w Siedleckiej Katedrze. Po Mszy Św. odbędzie się Pierwszy Różaniec Mężczyzn w Siedlcach, którzy przejdą w zwartym szyku ulicami miasta do Figurki Matki Bożej przy kapicy Św. Krzyża na ul. Starowiejskiej 13.  Po zakończonej modlitwie różańcowej będzie  rozważanie jednej z tajemnic, odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego, modlitwa do Św. Michała Archanioła i Błogosławieństwo Kapłana.  Zapraszamy mężczyzn w różnym wieku i w różnym stanie.
 11. Od 28 lutego w kinach można oglądać piękny film o kulcie Najświętszego Serca Pana Jezusa. Film Najświętsze Serce rozpoczyna się historią objawień, jakich doświadczyła św. Małgorzata Maria Alacoque (czyt. Alakok), i dwunastoma obietnicami złożonymi przez Pana Jezusa tym, którzy czcić będą Jego Serce. Nasza Ojczyzna została też oddana Sercu Jezusa. Film w kinach do połowy tego tygodnia.
 12. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Internowanych i Represjonowanych organizuje w Siedlcach marsz  poświęcony pamięci Żołnierzy Niezłomnych. Uroczystość rozpocznie się 1 marca br. Mszą Świętą o godz. 10.15 w parafii św. Stanisława. Następnie zgromadzeni na skwerze T. Kościuszki wyruszą ulicami: Floriańską, Piłsudskiego, Armii Krajowej,  3 Maja i Floriańską udając się na Skwer Wileński, gdzie zakończy się uroczystość
 13. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną będzie się odbywać w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.15 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży. Wielki Post będzie wystawiona puszka na dary na rzecz ubogich.
 14. Kancelaria nieczynna w piątki przez cały Wielki Post.
 15. Bóg zapłać za ofiary na budowę w wysokości 1550 zł.
 16. Apostolat Złota Róża i Margaretki wyjazd na czuwanie do Częstochowy 7 III o godz. 6.30 z rogu ulic Składowa-Grabianowska, cena 70 zł.
 17. Koła Różańcowe: zapisy na jednodniowy wyjazd na Kongres Różańcowy do Gończyc (dnia 14 III) w zakrystii i u zelatorów.
  na pielgrzymkę do Włoch proszę o zgłoszenie się do zakrystii.
 18. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: Obietnice Jezusa dla rozważających Jego Mękę, Dlaczego diabeł nie lubi postu  Zachęcamy do czytania.