1. Dzisiaj (9 VI) Uroczystość zesłania Ducha Świętego; odpust zupełny za odśpiewanie „O Stworzycielu Duchu Przyjdź”; zmianka różańcowa i adoracja po sumie, rozpoczęcie kolejnego cyklu katechez chrzcielnych o godz. 17.00 na salkach; kończy się czas tzw. Komunii Świętej wielkanocnej; odpust w par. Ducha Świętego o godz. 12.00.
 2. Dzisiaj (9 czerwca) obchody uroczyste 20 rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w naszym mieście (10.VI.1999). Ksiądz z radia przypomina nam to wydarzenie podczas homilii. Kard. Stanisław Dziwisz przewodniczy Mszy Świętej w katedrze o godz. 12.00 ; o 15.00 wyruszy spod pomnika Jana Pawła II na lodowisko Marsz dla życia i rodziny. Na lodowisku od 16.00 do 20.00 będzie miał miejsce festyn Papieski z zespołem Arka Noego. O 20.00 wyruszy marsz różańcowy na błonia siedleckie gdzie Apel Jasnogórski zakończy obchody. Dzisiaj można nabyć album dotyczący wizyty JP II w Siedlcach oraz wspomnienia uczestników i organizatorów pod red. Grzegorza Polaka.
 3. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła (II dzień Zielonych Świątek) dodatkowa Msza Święta o godz. 9.00;
 4. We wtorek wspomn. Św. Barnaby, Ap, dzień udzielenia Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży o godz. 16.00 przez posługę ks. Bpa Piotra, kandydatów polecamy modlitwie.
 5. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu;
 6. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana i nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej wieczorowej, proszę o zabezpieczenie przemarszu; w piątek wspomn. Bł. Michała Kozala, bpa i męczennika.
 7. Za tydzień urocz. Najświętszej Trójcy; taca budowlana;
 8. Kancelaria nieczynna w powiedz i wtorek;
 9. Dzieci które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej zapraszamy w sobotę na godz. 19.00
 10. Rozpoczął się czerwiec, więc zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, będzie ono sprawowane po Mszy Świętej wieczorowej, zachęcam do odmawiania litanii także i w domu. Litania do Serca Pana Jezusa, będzie odmawiana przy kaplice na ulicy Bajkowej w niedziele o godzinie 19:00.
 11. Zachęcamy młodzież do uczestnictwa w Jerychu Młodych w Pratulinie – wspólny śpiew, odpoczynek, nawiedzenie świętych miejsc, nocleg pod namiotem – piątek, sobota.
 12. Młodzież męską ze szkół ponadgimnazjalnych i studentów na rekolekcje w dniach 28-30 czerwca. Szczegóły na Tablicy ogłoszeń, zgłoszenia u księży.
 13. Msza Św. od uczestników Pielgrzymki do Kalisza i Lichenia dnia 13 lipca o godz. 18.00.
 14. Proszę o przygotowanie ołtarzy na procesję Bożego Ciała wg rozkładu z ubiegłego roku. Msza Święta zapisana jako 12.00 w Boże Ciało będzie odprawiona bezpośrednio po procesji. Wieczorem w Boże Ciało zapraszamy na Koncert Siedlce dla Jezisa, na siedleckim lodowisku. (informacje na plakacie.
 15. Dyżur prawnika bezpłatnie wtorek godz. 17-18.00 salki nad kaplicą
 16. Spotkanie duszpasterstwa prawników 16 czerwca o godz. 17.00 w Bursie na ul. Bpa Świrskiego.
 17. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, Zachęcamy do czytania.