1. Dzisiaj (14 II) przeżywamy I niedzielę Wielkiego Postu, Kolejna katecheza dla narzeczonych na plebanii o godz. 17.00. Dzisiaj młodzież rozdaje cytaty z Pisma Świętego, weźmijmy i przeczytajmy w domu jako głos od Boga.
  2. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.00 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży. Kancelaria w piątki w okresie Wielkiego Postu będzie nieczynna.
  3. Rekolekcje wielkopostne w dniach 11-13 marca.
  4. Baranki Wielkanocne z czekolady, jako forma jałmużny po 5 zł przy obrazie Miłosierdzia Bożego; dzieci biorą skarbonki wielkopostne, odkładają drobne, i rezygnują z ekstra rzeczy, aby ofiary przeznaczyć na ubogie dzieci.
  5. Krąg Biblijny w poniedziałek o godz. 19.00 na plebanii (Czerwonego Kapturka 7).
  6. W piątek na 19.00 serdecznie zapraszamy młodzież z całej parafii na Drogę Krzyżową, którą poprowadzi Zespół Ewangelizacyjny.
  7. Planujemy w naszej parafii rozpoczęcie rekolekcji ewangelizacyjnych odnowy od 3 kwietnia przez kolejnych 8 tygodni. Takie same rekolekcje rozpoczną się w parafii Ducha Świętego w Siedlcach w piątek, 19 lutego o godzinie 18.00 dla tych, którzy nie będą mogli być u nas. Więcej na WWW.
  8. W przyszłą niedzielę Ad Gentes (21 II), puszka na misje i katecheza dla narzeczonych na plebanii o godz. 17.00. Bierzmowani i ich rodzice spotykają się w kaplicy o godz. 16.30; Po Mszy Świętej o godz. 18.00 spotkanie modlitewno-adoracyjne.
  9. Gościnne rodziny, które mają możliwość i chcą przyjąć młodych pielgrzymów z innych krajów podczas Światowych Dni Młodzieży (lipiec) proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii.
  • Trwa budowa naszej kaplicy, budynku duszpasterskiego. W ostatnim tygodniu wykonano prace wykończeniowe na salkach nad kaplicą, (tynki) i obróbkę dachu, przyłącze PEC-owskie. Pragnę poinformować, że przyśpieszenie prac było ze względu na zimę, a parking abyśmy nie chodzili po błocie (glina). Jednak reszta pieniędzy, w poważniej kwocie, wciąż jest do wypłacenia Wykonawcy. Podtrzymujemy formę ofiar kwartalnych od rodziny. Wdzięczny za dotychczasowe ofiary apeluję, zwłaszcza do tych, którzy się nie włączyli w budowę poważniej, o wsparcie budowy domu Bożego. Bóg zapłać.
  • Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego”, za ofiarą, w którym m.in.: czym jest a czym nie jest miłość, o niedługo kanonizowanym Stanisławie Papczyńskim – założycielu Marianów; jak zniszczyć człowieka zbytnimi pochwałami Zachęcamy do czytania.

W dniach 4-12 kwietnia organizujemy pielgrzymkę śladami Papieża Polaka do Włoch (Rzymu- Watykanu, Asyżu, Monte Cassino, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Manopello – z wszystkimi świadczeniami. Dobre ubezpieczenia, Cena z wszystkimi wejściami 2200 zł. Zapisy w zakrystii lub przez tel: 502086992. Przedpłata 500 zł do 6 marca. Więcej informacji na stronie www. – dział „Pielgrzymki”