1. Dzisiaj (9 lipca) przeżywamy 14 niedzielę zwykłą, modlitwy za dobrodziejów i ofiarodawców; jubileusz Katolickiego Radia Podlasie po Mszy św. w katedrze o godz. 13.00 a następnie festyn w amfiteatrze. W niedzielę 9 VII spotkanie przedpielgrzymkowe grupy nr 3 z Mszą Świętą o godz. 16.00 z udziałem zespołu pielgrzymkowego a następnie spotkanie w kościele Ducha Świętego w Siedlcach. Ks. proboszcz głosi i zbiera ofiary na budowę w Grębkowie.
  2. We wtorek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy; w środę wspomn. św. Brunona Bpa i męczennika, w czwartek św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w sobotę św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła.
  3. W środę cotygodniowa Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy.
  4. W czwartek (13.07) dzień fatimski. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 procesja różańcowa ulicami naszego osiedla. Proszę o zabezpieczanie porządku. Odnowa w Duchu Świętym nie ma spotkania w czwartek.
  5. Za tydzień podczas Mszy Świętych kazania będzie głosił przewodnik grupy 3 Pieszej Pielgrzymki Podlaskiej, ks. Radosław Piotrowski, pośpiewamy także z zespołem pielgrzymkowym. Katechezy chrzcielne dla rodziców i chrzestnych w niedzielę 16 lipca i 23 lipca o godz. 17.00 na salkach.
  6. Figura św. Michała Archanioła, z góry Gragano, będzie gościć w parafii św. Józefa w Siedlcach Od 14 do 16 lipca. Trwa nowenna przed peregrynacją po Mszy św. o godz. 18.00 w Sanktuarium św. Józefa w Siedlcach.
  7. Kancelaria parafialna jest czynna w porządku wakacyjnym, czyli każdego dnia od 8.00 do 9.00 oprócz niedziel i uroczystości.
  8. Planujemy Pielgrzymkę do Ziemi Świętej w 2018 r. w terminie 16-23 stycznia. Cena 2000 PLN (przy 45 osobach) plus 450 USD. Bez dopłat. Odwiedzimy wszystkie najważniejsze miejsca w Ziemi Świętej, hotele 3-gwiazdkowe, pokoje 2- osobowe, konieczny paszport, Więcej informacji na stronie internetowej parafii.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Celiński-Janowicz, kaw. zam. Siedlce, ul. Żwirowa i Anita Załęska, panna zam. Długołęka Wielka, par. św. Stanisława w Młynarzach, diec łomżyńskiej, zap. III.; Karol Ignut, kaw. zam. w Korczewie, ul. Norwida, par. Knychówek i Katarzyna Korycińska, panna, zam. Siedlce, ul. Dreszera, par. tut. zap. III. Marcin Kowalczyk, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Południowa, par. tut i Jolanta Dmowska. panna. zam. w Trebieniu, par. Rozbity Kamień. diec. drohiczyńskiej, zap. II; Piotr Karol Ochnio, kaw. zam. w Siedlcach, ul. Dreszera, par. tut., i Paulina Justyna Ryznar, panna zam. w Pagorzynie, par. NSPJ w Pagorzynie, zap. I; Przemysław Obłoza, kaw. zam. ul. Pomorska, w Siedlcach, par. Bożego Ciała i Olga Ewa Szynkarczyk, panna zam w Grabianowie, ul. Bananowej, par. tut. zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  10. Przy wyjściach z kościoła nowy numer „Echa katolickiego”. Zachęcamy do czytania.
  11. Z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Krystyna Szuba, l. 54 z ul. Jasnej i śp. Zenon Reda l. 68 z ul. Hozera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.