1. Dzisiaj (9.IX): 23 niedziela zwykła: taca budowlana przeznaczona na wykonywaną elewację. Dzisiaj rozpoczynają się nauki chrzcielne o 16.45 na salkach. O godz. 12.00 będzie sprawowana Msza za Dobrodziejów i Ofiarodawców.
 2. W środę (12.IX), wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi – rocznica Wiktorii Wiedeńskiej; w czwartek św. Jana Chryzostoma, kapłana i dra Kościoła, w piątek (14.IX) święto Podwyższenia Krzyża Świętego – polecamy Bożemu Miłosierdziu śp. Ks. Sławomira Klementowicza, zadbajmy o krzyże w naszym otoczeniu, w sobotę (15.IX) NMP Bolesnej.
 3. Krąg Biblijny, dla chcących lepiej rozumieć Pismo Święte, wznowienie po wakacjach w poniedziałek o godz. 19.00.
 4. W środę cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 5. W Czartek po Mszy wieczorowej zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie z lampionami.
 6. Od piątku do soboty zapraszamy dzieci i młodzieżna na Triduum z racji św. Stanisława i prosimy aby rodzice dopilnowali przystąpienia do sakramentu pokuty po wakacjach. Dziękuję rodzicom, którzy o to zadbali. W piątek na godz. 18.00 zapraszamy młodzież a w sobotę na godz. 18.00 dzieci w tym przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii Świętej.
 7. Za tydzień (16.IX): Taca na Funkcjonowanie WSD Diecezji Siedleckiej, można także po uzgodnieniu z Proboszczem ofiarować warzywa albo owoce, ewentualnie ziemniaki lub zboże. Na nowy rok zgłosiło się 11 chętnych. Za tydzień o godz. 17.00 rozpoczną się nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych.
 8. Przyjmujemy intencje Mszy Świętej na przyszły rok, które zawsze mogą być zamówione z okazji urodzin, imienin czy rocznic i są wyrazem wiary.
 9. Bóg zapłać za organizację Festynu Parafialnego księżom, zespołowi Caritas z wolontariuszami, młodzieży KSM i ministrantom oraz wszystkim Paniom, które upiekły smaczne ciasta. Bóg zapłać za ofiary złożone na cegiełki oraz ofiarodawcom fantów.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomnik: Koło różańcowe JP II – 1000 zł, KR św. Józefa – 490 zł, Apostolat Złotej Róży – 2620, Po 1000 zł z Gąski Balbinki, po 500 zł z ul. Bajkowej, Ganiewskiego, po 250 zł z ul. Jasnej, z Czarnot, 300 zł z Dreszera, po 200 zł z ul. Porazińskiej, Śmiałej, Jasnej, Hozera, Bajkowej, Rakowieckiej, Żwirowej, Wspólnota Franciszkańska, po 100 zł z Zielonej, Rakowieckiej, Hozera, Krakówki, bezimienna, Januszewskiej, Jordana 2x, Dreszera, Składowej, Jasnej, z par Miłosierdzia, W tym tygodniu będą trwały pracy przy elewacji przy kancelarii, prosimy o ostrożność.
 11. Po wakacyjnej przerwie Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży zaprasza w piątki o godzinie 19 na spotkania formacyjne. Zachęcamy młodzież, ubiegłorocznych bierzmowanych oraz wszystkich chętnych aby pogłębiać swoją relację z Chrystusem.
 12. Informacja dla uczniów klas 8 SP oraz 3 gim – Przygotowanie do sakramentu bierzmowania rozpocznie się 14 września w piątek. Do tego czasu zainteresowani powinni pobrać z zakrystii ankietę zgłoszeniową i zwrócić ją wypełnioną wraz z metryką chrztu w nieprzekraczalnym terminie 13 września. Wypełnioną ankietę można oddać w kancelarii bądź osobiście ks. Mariuszowi. Po 14 września zgłoszenia nie będą przyjmowane.
 13. Przypominamy o zgłaszaniu dzieci do I Spowiedzi i Komunii św. Deklaracje pobieramy u ks. Przemysława. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w sobotę 15.09 po Mszy sw wieczorowej. Dzieci z rodzicami zapraszamy już na Msze sw na godz. 18.00
 14. Zbiórka elektrośmieci do 11 września włącznie i składamy je za kaplicą od strony jednostki. Wesprze to fundusz misyjny.
 15. Pedagogika i wychowanie moralne wobec świata pełnego agresji i przemocy – to temat XXVII Siedleckiego Forum Nauczycieli, Rodziców i Wychowawców, na które zapraszamy dnia 29 września sobota, do Katolickiej Szkoły Podstawowej na ul Sokołowskiej 172. od godz. 9.00 do 15.00
 16. Zapowiedzi przedślubne: Monika Bujalska, panna z par. tut., i Karol Przesmycki z par. Bożego Ciała, zapow. I., Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 17. Pielgrzymka Apostolatu Złotej Róży dnia 22 września do Kodnia. Zapisy w zakrystii. Cena 35 zł.
 18. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy. W nim:. Zachęcamy do czytania. Jest też aktualne wydanie Pielgrzyma z terminami wydarzeń duszpasterskich, Ofiara jak za Echo.
 19. Można się zapisywać na bezpłatne badania wykrywające nowotwory głowy i szyi, w wieku 40-65 lat. Informacje na tablicy ogłoszeń.