1. Dzisiaj, (9.II) niedziela wdzięczności i modlitwy za dobrodziejów i ofiarodawców, Msza Święta w ich intencji; po Mszach Świętych zbierzemy ofiary do puszek na leczenie Kacpra Boruty chorego na SMA. Jest duża szansa na jego zdrowie, terapia jest bardzo droga. Zebrane ofiary zostaną wpłacone na specjalne konto. W rozliczeniach 1 procenta pamiętajmy o chorych naszych parafianach – informacje na stronie internetowej.
 2. W poniedziałek wspomn. św. Scholastyki, dziewicy oraz zapraszamy na Krąg Biblijny o godz. 19.00. We wtorek NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego, po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja z błogosławieństwem indywidualnym (tzw., „lurdzkim”). Chętni mogą przyjąć sakrament Namaszczenia w zakrystii; na św. Walentego (14.II), Msza Święta o godz. 18.00 za wszystkich chorych na schorzenia neurologiczne w tym na padaczkę; w piątek (14.II) święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, bpa, patronów Europy.
 3. Adoracja w środę przez cały dzień.
 4. W sobotę 15 (II) wszyscy chętni będą mogli rozpocząć przygotowanie do osobistego poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi trwającego 33 dni. Msza Święta i spotkanie o godz. 18.00. Podejmujemy tę inicjatywę w związku z odwiedzinami obrazu Matki Bożej Różańcowej w naszych rodzinach. Odbywamy je zasadniczo w domu a potrzebna do tego Specjalna książeczka z łańcuszkiem do nabycia w zakrystii. Cena 25 zł.
 5. Za tydzień (16.II) 6 niedz zwykła; taca budowlana; przejęcie obrazu MB Różańcowej nawiedzającej rodziny przez osiedle Dreszera i Hozera podczas Mszy Świętej o godz. 12.00.
 6. Kancelaria czynna w ferie w zwykłym porządku. Nieczynna we wtorki i czwartki.
 7. Pielgrzymka do Włoch: 14-22 kwietnia, w roku 100-lecia urodzin Naszego Patrona Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II. W programie: Padwa, Loreto, Manopello, Lanciano, San Giovani Rotondo, Neapol: (ks. Dolindo, św. January), Cascia (św. Rita), Asyż. Cena 2600 zł + 50 Euro. Zapisy w zakrystii.
 8. Nauki chrzcielne dla rodziców i chrzestnych od 23 lutego; nauki przedmałżeńskie początek 1 marca.
 9. Apostolat Złota Róża i Margaretki wyjazd na czuwanie do Częstochowy z 7 na 8 III zapisy w zakrystii.
 10. Koła Różańcowe: zapisy na jednodniowy wyjazd na Kongres Różańcowy do Gończyc (dnia 14 III) w zakrystii.
 11. Bezpłatne porady prawne we wtorek o godz. 17.00 do 18.00 na salkach.
 12. W Siedlcach będzie gościł Rafał Porzeziński, prowadzący w TVP program Ocaleni. Msza Święta i spotkanie w katedrze, w czwartek o godz. 18.00. Program w gablocie.
 13. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, zachęcamy do czytania.