1. Dzisiaj (9.I) Niedziela Chrztu Pańskiego, kończy się okres Narodzenia Pańskiego, i de facto możliwość spowiedzi w okresie Bożego Narodzenia. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Niedziela wdzięczności Dobrodziejom i Ofiarodawcom.
 2. Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Od piątku nowenna przed wspomnieniem bł. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy męczenników z Pratulina.
 3. Do chorych z Najświętszym Sakramentem udamy się w czwartek 13 I, od godz. 8.00, można zgłaszać potrzebujących.
 4. Za tydzień (16.I) II niedziela zwykła. Taca budowlana.
 5. Ks. Mariusz obchodzi swoje imieniny 19 stycznia, Msza Święta w intencji Solenizanta będzie sprawowana 16.I o godz. 9.00.
 6. Kancelaria: czynna w porządku kolędowym, a w bieżącym tygodniu: wtorek i środa, piątek i sobota:00 – 8.45.
 7. Bardzo dziękujemy za przyjmowanie nas w Waszych moi drodzy domach gdzie możemy zanieść Boże błogosławieństwo, porozmawiać, podnieść na duchu czy odpowiedzieć na pytania dotyczące życia wiary. Staramy się zachować przepisy sanitarne akceptując stan rodziny. Bardzo dziękujemy za pisanie próśb i podziękowań do nabożeństwa do św. Jana Pawła II czy MB Szkaplerznej, zawsze można je wrzucić do tacy. Niemożność przyjęcia, prosimy zgłaszać na telefon parafialny. Niech Pan Bóg błogosławi naszym rodzinom.
 8. Od dzisiaj (9.I), podczas Mszy Świętej o godz. 12.00 rozpocznie się nawiedzenie rodzin przez obraz MB Różańcowej na osiedlu Rakowiecka. (kolejność: szeregowe, bloki i jednorodzinne od końca). Radni przygotowują nawiedzenie i ich można zapytać o wszelkie szczegóły.
 9. Kandydaci do bierzmowania z klas 7 i 8 oraz ich rodzice: zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00 dnia 16 I i na spotkanie.
 10. Chorzy onkologicznie zaproszeni są na Mszę Świętą dnia 16.I o godz. 16.00.
 11. Przepisy porządkowe: Na prośbę osób bardziej narażonych, a chcących przychodzić do kaplicy, prosimy o respektowanie maseczek.
 12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary indywidualne w ciągu ostatniego miesiąca: złożone bezpośrednio do księdza w kwocie 3200 zł oraz przelane na konto w kwocie 13600 zł.
 13. Echo Katolickie kosztuje od nowego Roku 3 zł – co jest najniższą ceną za gazetę na rynku. Znajdziemy w nim: Jak niszczono księdza od Szlachetnej paczki, O fenomenie oazy – ruchu formacyjnego; Dlaczego warto oddać się w niewolę Maryi, O naturalnych lekach na wirusy. Zachęcamy do czytania.
 14. Porady prawne bezpłatnie w każdy II wtorek miesiąca w godz. 17.00 – 18.00 a wiec dnia 11 stycznia na salkach nad kaplicą.
 15. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice niech Bóg błogosławi