1. Dzisiaj (8.X), 27 niedz. zw., wdzięczności za dobrodziejów i ofiarodawców. Msza Święta za Ojczyznę o godz. 12.00. Puszka zbierana na ubogich przez Caritas parafialną po Mszach Świętych. Katechezy chrzcielne dzisiaj (8.X) o godz. 19.00.
 2. w środę (11.X) Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień. wspomnienie św. Jana XXIII, papieża, po Mszy Świętej nowenna do MB Szkaplerznej.
 3. w piątek (13.X) wspomn. bł. Honorata Koźmińskiego, kałana pochodzącego z Białej Podlaskiej i ostatnie nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00 w kaplicy.
 4. w sobotę (14.X) – św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy. Dzień Nauczyciela – składamy wszystkim najlepsze życzenia i zapraszamy na Eucharystię w int.,. grona pedagogicznego i pracowników oświaty SP 5 oraz wszystkich z parafii na godz. 18.00.
 5. Za tydzień (15.X), Dzień Papieski, Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie przewodniczył ks. Biskup Grzegorz Suchodolski, następnie odbędzie się modlitwa i uroczyste złożenie kwiatów pod naszym pomnikiem Jana Pawła II. O wydarzeniach tygodnia Papieskiego informacji proszę szukać od wtorku na naszej odnawianej stronie internetowej. Taca na cele budowlane – z ostatniej zebraliśmy 5655zł. Bóg zapłać. Po Mszy Świętej wesprzemy ofiarą do puszek Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia – zdolną, a ubogą młodzież.
 6. Dzieci i rodziców kl. I SP zapraszam na godz. 17.00 a potem o godz. 18.00 Msza św, w niedzielę 15.X. Proszę też tych rodziców na wtedy o pobranie deklaracji ze strony, wypełnienie jej z wpisaniem roku 2026 i przyniesienie oraz włączenie się w grupę „I Komunia Święta par. św. Jana Pawła II w Siedlcach 2026” na FB poprzez nasz parafialny profil.
 7. Odpust parafialny odbędzie się 23 października o godz. 12.00.
 8. I KLO im. Świętej Rodziny w Siedlcach, dawny Biskupiak, obchodzące 100-lecie założenia 25-lecie odrodzenia, serdecznie zaprasza wszystkich na Grę Rodzinną dzisiaj o godz. 13.00 początek przed Szkołą. Szczegóły na stronie internetowej Szkoły.
 9. Zaproszenie dla osób żyjących niesakramentalnie na spotkanie formacyjne w 3 niedz miesiąca do Siedlanowa Zapisy i informacje: siedlanow.pl
 10. Książka intencji mszalnych na 2024 r. dostępna tylko w kancelarii.
 11. Bezpłatne porady prawnika we wtorek (10.X) od 17.00 do 18.00 na salkach nad kaplicą
 12. Planujemy przeprowadzenie trwającego 33 dni przygotowania do osobistego poświęcenia się Chrystusowi przez Maryję. Prosimy o zgłaszaniem wszelkim sposobem gotowości wzięcia udziału abyśmy mogli sprowadzić odpowiednie pomoce.
 13. Na tablicy ogłoszeń: o Filmie „Oblicze Jezusa” w Nove Kino
 14. W Echu Katolickim: Jakich kapłanów trzeba dziś światu? Odpowiedź w rozmowie „Echa”.; Nie liczy się prawda. Ważna jest narracja. Jak dziś manipuluje się faktami na temat Kościoła? Czym jest zespół suchego oka i dlaczego tak ważna jest właściwa diagnostyka – w dziale „zdrowie”. Zachęcamy do czytania.
 15. Możliwość badań USG Doppler Kolor (odpłatnie) naczyń oraz narządów dn. 10.X godz. 14.00 Info tablica ogłoszeń.
 16. Wszystkim przeżywającym imieniny, urodziny, rocznice, niech Bóg błogosławi.