1. Dzisiaj (8 października) 27 niedziela zwykła, modlimy się za Dobrodziejów i Ofiarodawców; taca budowlana przeznaczona na spłatę długów i dokończenie budynku plebanii; i po Mszach Świętych zbiórka do puszek Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli dla młodzieży zdolnej a ubogiej z pamięcią o św. Janie Pawle II. Poza tym w ramach Dnia Papieskiego: z karty:
 2. W poniedziałek (9.X) przeżywamy wspomn. św. Wincentego Kadłubka, bpa, we wtorek dowolne Bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; w środę (11.X) św. Jana XXIII, papieża, w piątek Bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; w sobotę (14.X) św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy.
 3. Krąg biblijny w poniedziałek o godz. 19.00
 4. Za tydzień: będziemy gościć przedstawicieli WSD – którzy zaznajomią nas z problematyką powołań, będą się o nie modlić i zbiorą ofiary na funkcjonowanie Seminarium. O godz. 17.00 zapraszamy na program papieski zespołu Radość z Radomyśli – nabożeństwo różańcowe po Mszy Świętej.
 5. W piątek 13 X – rozpoczęcie nowenny przez przycz. św. Jana Pawła II o godz. 17.30 i ostatnie Nabożeństwo Fatimskie po Mszy Świętej o godz. 18.00. Przynosimy ze sobą świece.
 6. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.15 każdego dnia, (oprócz wyszczególnionych) na które serdecznie zapraszamy przez cały październik zarówno starszych jak i dzieci. Apeluję, aby rodzice i dziadkowie przyprowadzili dzieci, co będzie wypełnianiem obowiązku przekazu wiary.
 7. Msza Święta w intencji uczestników pielgrzymki do Komańczy dnia 18 X o godz. 18.00.
 8. Porady prawne bezpłatnie w każdy II wtorek miesiąca w godz. 17.30- 18.00 a wiec dnia 10 października.
 9. Możliwość bezpłatnego szkolenia Internet i komputer dla seniora, od 9 do 11 października w szkole w Ekonomiku, informacje na tablicy ogłoszeń.
 10. Zaproszenie na wyjazd organizowany przez Kobiety Katolickie do Częstochowy dn. 21 X godz. 5.00. Zapisy w zakrystii.
 11. Zapowiedzi przedślubne: Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 12. Nowy nr Echa Katolickiego a w nim: o depresji nastolatków; o zwalczaniu kryzysów małżeńskich; o znaczeniu tajemnic światła w Różańcu; Zachęcamy do czytania.