1. Dzisiaj, (8.03), II niedz Wielkiego Postu o godz. 16.40 katechezy małżeńskie w salkach nad kaplicą; puszka na cele misyjne po Mszach Świętych; o godz. 18.00 Msza Św za Ojczyznę. Modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanej w Dniu Kobiet o umocnienie, szczerą miłość do Boga i ludzi oraz opiekę Maryi.
2. W środę Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie przez cały dzień, w związku z Rokiem Eucharystycznym, chcemy powierzyć Pana Jezusa modlitwie i adoracji mieszkańców ul.  Zielonej i Ślepej zapraszamy każdego choć na 15 min. Adoracji.
3. Za tydzień (15.03), taca budowlana, z ostatniej zebraliśmy 6104 zł. (Został zainstalowany nowy wzmacniacz, prosimy o reakcje)
4. W naszej parafii nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z nauką pasyjną odbywa się w niedziele o godz. 17.15, a Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 16.30 dla dzieci; o godz. 17.15 dla dorosłych; o godz. 19.00 dla młodzieży. Jest wystawiona puszka na dary na rzecz ubogich. O co chodzi w jałmużnie: Pismo Święte powie: „Jałmużna uwalnia od śmierci”, tak naprawdę od lęku przed śmiercią, rezygnujesz z czegoś, z zabawy, z frykasów, z alkoholu a zaoszczędzone pieniądze przekazujesz na biednych i potrzebujących. Uwalnia Cię to także od samego siebie, podobnie z ubraniami, posiadanymi przedmiotami, do których przywiązaliśmy się. (Nawiązanie do dekoracji – czy już dałeś jakąś ofiarę na jałmużnę? Z czego zrezygnowałeś? Wpisy w księdze trzeźwościowej. Czy konkretniej i więcej się modlisz? Czy pamiętałaś o kwiatach do Grobu Pańskiego?
5. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się jak zwykle przed V niedzieleą Wielkiego Postu (27-29 III) a w tym roku poprowadzi je ks. Jarosław Klimczyk, ze zgr. Kanoników Regularnych Laterańskich.
6. Kancelaria nieczynna w piątki przez cały Wielki Post.
7. Baranki Wielkanocne z czekolady na cele charytatywne Caritas w cenie 5 zł przy wyjściu.
8. Jerycho modlitwy, zachęcamy do udziału w intencjach o nawrócenie parafii, zadośćuczynienie za grzechy własne i świata i i powołania:  w par. św. Teresy, od 13 marca, nasz dyżur godz. 21-23.00, info plakat.
9. Zapraszamy małe dzieci z rodzicami w każdą 2 i 4 sobotę miesiąca na naukę modlitwy różańcowej, poznawanie świętych bohaterów, zabawę na godz. 16.00 na salki.
10. Rekolekcje dla Służby Zdrowia 10-12 marca kaplica przy Duchu Świętym godz. 19.30, info plakat
11. Wyjazd na nowennę do Szpaków, dnia 11 marca o godz. 18.00, zapraszam narzeczonych i wszystkich chętnych. Zapisy w zakrystii.
12. Koła Różańcowe: zapisy na jednodniowy wyjazd na Kongres Różańcowy do Gończyc (dnia 14 III) w zakrystii i u zelatorów. Wyjazd sobota godz. 7.30 z parkingu przy kaplicy. Cena: 35 zł zawiera wszystko.
13. Przygotowujący się do poświęcenia się Niepokalanemu Sercu Maryi: Msza  Święta o godz. 18.00 i spotkanie dla tej grupy w sobotę (14 III).
14. Spotkanie Duszpasterstwa Prawników, dnia 15 III godz. 17.00 bursa św. Stanisława Kostki.
15. Bezpłatne porady prawne we wtorek o godz. 17.00 na salkach.
16. W przyszłą niedzielę  (15 III) o godz. 12.00 na stadionie miejskim przy ul. Jana Pawła II zostanie rozegrany mecz charytatywny POM. Zawodową Reprezentacją Siedlec a Drużyną Przyjaciół Kacpra Boruty. Celem tego sportowego widowiska jest zebranie funduszy na leczenie małego mieszkańca Siedlec. Zapraszamy parafian do udziału w tym wydarzeniu i będzie tam możliwość złożenia ofiary na jego leczenie.
17. Plastikowe korki od butelek PET można przynosić do zakrystii
18. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Jarosław Olender i Katarzyna Olender związani cywilnie, zamieszkali par. Opatrzności Bożej w Warszawie Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
19. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy a w nim: o roli kobiety w Kościele wg Prymasa Wyszyńskiego, Czym żyją misje? Teleopieka dla seniorów? Zachęcamy do czytania