1. Dzisiaj przeżywamy 5 niedzielę okresu zwykłego. Bóg zapłać za ofiary na budowę kościoła z poprzedniej niedzieli, oraz księdzu Jakubowi, a także proboszczowi i parafianom z par. Gęś za hojne ofiary. Dzisiaj na sumie modlimy się za ofiarodawców.

  1. Trwają katechezy dla narzeczonych. Na kolejną zapraszamy po Mszy Świętej o godz. 9.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7 i dalej w kolejne w niedziele lutego i marca.
  2. II katecheza chrzcielna dla rodziców planujących rozwój rodziny i kandydatów na chrzestnych odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 16.00 na plebanii na Czerwonego Kapturka 7.
  3. W poniedziałek i wtorek spotkania dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w grupach o godz. 18.00 na plebanii.
  4. W środę przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy wszystkich chorych i ich opiekunów na Mszę Świętą połączoną z udzieleniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Zasadą jest udzielanie tego Sakramentu przy nowej chorobie oraz przy pogorszeniu się staniu chorego w tej samej chorobie.
  5. W środę zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych (młodzież klas II i III Gimnazjum) do udziału w naszym parafialnym KSM – ie na godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę (15.II) zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 16.00 kandydatów do Sakramentu Bierzmowania oraz ich rodziców. Obecność obowiązkowa.
  7. Od dzisiaj odprawiamy Msze Święte w niedziele o godz. 9.00, 10.30 dla dzieci, 12.00 oraz 16.00; w święta przypadające w dni pracujące o godz. 9.00 i 17.00; w dni zwykłe o godz. 17.00
  8. Proszę o pomoc w zabraniu drobnego drewna po ścięciu drzewa. Proszę o zgłaszanie się do zakrystii w tej sprawie zaraz po Mszy Świętej albo Telefon dzisiaj.
  • Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.00 na plebanii; Próba scholii w sobotę (31 I) o godz. 15.30 na plebanii.
  1. Na stronie parafialnej o rekolekcjach dla młodzieży męskiej w dniach 13-15 lutego. Można się jeszcze zapisać u ks. Jakuba.