1. Dzisiaj (8 I 2017) przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego. Po sumie (godz. 12.00) zmianka Kołek Różańcowych, Spotkanie dzieci I Komunijnych o godz. 15.30 a następnie Msza Święta o godz. 16.00; Msza Święta w intencji Ojczyzny, jak każdego 8 dnia miesiąca, o godz. 18.00.
  2. W tym tygodniu w liturgii rozpoczyna się okres zwykły. Trwajmy w śpiewaniu kolęd do 2 lutego.
  3. Trwa Wizyta Kolędowa Bóg zapłać rodzinom, które nas przyjęły za życzliwość. W tym roku ofiary przeznaczone będą na spłatę wykonanych prac i już na przyszły kościół. Szczegóły wizyty w gazetce Pielgrzym (przy wyjściu) oraz na naszej stronie internetowej i profilu Facebooka.
  4. Od jutra można będzie w ciągu dnia przychodzić na adorację Pana Jezusa w tabernakulum. Wejście do kaplicy od jednostki.
  5. W czwartek (12.I) udamy się z Najświętszym Sakramentem i wizytą do chorych. Można jeszcze zgłaszać potrzebujących.
  6. Za tydzień (15 I): taca budowlana, zaś  o  godz. 16.00 kolejna katecheza dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  7. Duszpasterz Prawników zaprasza na spotkanie opłatkowo-noworoczne dzisiaj 8 I o godz. 17.30 w Centrum Charytatywno-Duszpasterskim.
  8. Kolejne spotkanie „Strumienie Miłosierdzia” odbędzie się w dzisiaj (8 stycznia)  w Parafii św. Józefa w Siedlcach. Tematem spotkania to:  Chrzest Jezusa a mój chrzest i życie w Duchu Świętym”  Gościem będzie  Mateusz Czubak. Początek spotkania g. 19,00.
  9. Pielgrzymka do Medjugorie, 13-20 lutego (na miejscu jest dosyć ciepło) , 400 zł + 100 Euro, Informacje tablica ogłoszeń. (Kamil Perka tel. 502131553)
  10. Zapowiedzi przedślubne: Damian Godlewski, kaw. i Natalia Czmoch, panna oboje zamieszkali w Siedlcach, na os. Dreszera, par. tut. zap. I; Jarosław Bobryk, kaw. zam. Grabianów, ul. Kokosowa i Karolina Ługowska, panna, zam. os. Dreszera, oboje par. tut. zap. I. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
  11. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Mirosław Sędzimierz, l. 55 z os. Dreszera. Pogrzeb w środę o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.