1. Dzisiaj (7.X): 27 niedziela zwykła: Dzisiaj o godz. 16.45 nauki przedmałżeńskie dla narzeczonych katechezy 7 i 8. Dzisiaj zapraszamy całą młodzież naszej parafii, szczególnie kandydatów przygotowujących się do bierzmowania na Mszę świętą o godzinie 18 i późniejsze spotkanie modlitewne.
 2. W czwartek (11.X) wspomn. św. Jana XXIII papieża; w sobotę (13.X) bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana i ostatnie nabożeństwo fatimskie po Mszy Świętej o godz. 18.00 W związku z tym nie będzie różańca o godz. 17.15 Proszę o przyniesieni lampionów a Służby Porządkowe o zabezpieczenie przemarszu.
 3. W środę cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Za tydzień (7.X): 28 niedziela zwykła, Modlimy się za Nauczycieli i wychowawców oraz przeżywamy Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie Ojcostwa”. Mszę Świętą o godz. 12.00 będzie sprawował dziekan siedlecki ks. Kan. Grzegorz Suchodolski, a po wszystkich Mszach Świętych będziemy mogli wesprzeć do puszek Fundację III Tysiąclecia dla zdolnej a ubogiej młodzieży.
 5. Za tydzień także będą obecni ojcowie Oblaci z kalendarzami misyjnymi.
 6. Tydzień Papieski: oddzielne ogłoszenie na tablicy ogłoszeń, m. In. Otwarte muzeum w SP nr 11, Koncert Zespołu Laudans, 16 X; czy śpiewnik Papieski w naszej kaplicy w dniu Odpustu.
 7. Młodzież naszej parafii zapraszamy na Dekanalne Spotkanie Młodzieży w najbliższą sobotę o godz. 18.00 Msza Święta a następnie procesja Fatimska dla Młodych o godz. 19.00 z modlitwą za Synod Biskupów poświęcony młodzieży.
 8. Październik to miesiąc modlitwy Różańcowej, zapraszamy na nią każdego dnia o godz. 17.15. Jeśli nie możemy być w kaplicy, odmawiajmy w domu, aby zapraszać Maryję do swojego życia. Zachęcamy do odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka, który prosi, aby wierni w miesiącu październiku odmawiali różaniec w intencji Kościoła, a po jego zakończeniu dodawali wezwanie „Pod Twoją obronę” oraz „Modlitwę do świętego Michała Archanioła”, napisaną przez Leona XIII. Można pobrać karteczki z ujednoliconą modlitwą.
 9. Bóg zapłać za ofiary na budowę i  na pomnik: wstawione zostały w większości drzwi w pozostałej części budynku i częściowo spłacona elewacja. Umówione zostały prace przy chodniku przy budynku na listopad, przy okazji dziękuję rodzinie za ofiarowanie kostki. Bóg zapłać.
 10. Zapraszamy od października do biblioteki parafialnej aby wziąć książkę na jesienne wieczory – każdy czwartek od godz. 15.00 do 17.30 (na salkach nad kaplicą). Istnieje możliwość poczytania na miejscu.
 11. Bezpłatne porady prawne we wtorek (9.X), od godz. 18.00 na salkach.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Ilona Agnieszka Bolesta, panna z par. tut., i Dariusz Zając kawaler z par. Domanice, zap. III. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między tymi osobami jest zobowiązany powiadomić kancelarię parafialną.
 13. Echo Katolickie przy drzwiach kaplicy: Czy wystarczy być tylko dobrym człowiekiem, aby się zbawić? Kobieta, która wyciąga ludzi z piekła. Walka o Rondo o. Pio – kontrowersje. Zachęcamy do czytania.