1. Dzisiaj (7 VII) 14 niedz. zwykła; pierwsza niedziela miesiąca, o godz. 8.40 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP; Adoracja i spotkanie Kółek Różańcowych po sumie oraz rozpoczęcie nowenny do MB Szkaplerznej, pozostałe dni po godz. 18.00. spotkanie pielgrzymkowe dzisiaj (7.VII) w parafii Ducha Świętego w Siedlcach, początek 10.15, a po niej spotkanie w salce przy plebanii,
  2. W poniedz. wspomn. Św. Jana z Dukli, kapłana; w czwartek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy; w piątek wspomn. Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męczennika; ; w sobotę św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, a po wieczorowej Mszy Świętej Nabożeństwo fatimskie ulicami naszej parafii.
  3. Za tydzień (14.VII) 15 niedz zwykła; taca budowlana.
  4. Bóg zapłać za ofiary z tygodnia w sumie 15750 zł; Trwają prace przy chodniku i otoczeniu budynku duszpasterskiego. Bóg zapłać p. Pastorowi z ul. Zielnej za prace ślusarskie przy naszym ogrodzeniu i mężczyznom za pomoc w otoczeniu budynku. Bóg zapłać.
  5. Kancelaria czynna w porządku wakacyjnym codziennie od 8.00 do 9.00.
  6. W dniach 2-4 sierpnia w Siedlanowie odbędzie Weekend Małżeński Rekolekcje przebiegną pod hasłem: „Jak okazywać żonie miłość, aby czuła się kochana”. W ich trakcie uczestnicy poznają potrzeby kobiecego serca, które Bóg w nią wpisał.
  7. Książki do rozważań Pisma Świętego, Bajki dla dzieci i pomoce do wychowania dzieci, na zewnątrz przed kaplicą.
  8. Pielgrzymka do Medjugorie, w dniach 9-16 września, zwiedzanie Mostaru, wyjazd nad morze, wodospady, modlitwa u Królowej Pokoju. Cena 550 zł i 230Euro Zapisy w zakrystii.
  9. Echo katolickie przy drzwiach kaplicy. Zachęcamy do czytania.
  10. Z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Waldemar Łopaciuk, l. 75 z osiedla Dreszera. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.