1. Dzisiaj (31.III), dzień Komunii św. Generalnej, Nabożeństwo I niedzieli i zmianka Różańcowa po sumie; Gorzkie żale z nauką pasyjną o godz. 17.15.
 2. Kończą się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii prowadził je ks. Kamil Duszek, student KUL. Dziękuję w imieniu ks. Proboszcza i naszym za prowadzenie nas w tajemnice naszego zbawienia. Dziękuję za wysiłek głoszenia Słowa i niech Bóg błogosławi w dalszych studiach i posługi na rzecz Kościoła. Szczęść Boże. Wdzięczny mówię Bóg zapłać wszystkim za pomoc przy organizacji rekolekcji szkolnych i Wielkopostnych: ks. ks. Przemysławowi i Mariuszowi za przygotowanie rekol szkolnych; spowiednikom za spowiedź; także Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 5, katechetom i wychowawcom; obsłudze kościelnej, wszystkim zaangażowanym w liturgię, ministrantom, scholii. Bóg zapłać też za dary na stół plebanijny i ich przygotowanie.
 3. W środę całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. W piątek i sobotę kancelaria nieczynna.
 5. Drogi krzyżowe jak w każdy piątek: 16.30 dzieci, 17.00 dorośli i 19.00 młodzież. Podczas nich zbiórka na kwiaty do Grobu Bożego. Proszę także strażaków, policjantów, służbę więzienną i harcerzy o zdeklarowanie się do warty przy Grobie Pańskim.
 6. Za tydzień Niedziela Męki Pańskiej, czyli Palmowa: procesja z palmami przed Mszą Świętą o godz. 12.00. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy Świętej. Taca budowlana; Dzieci na 10.30 Przyniosą skarbonki z jałmużny wielkopostnej, o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Siedlecka droga krzyżowa o godz. 19.00 od kościoła św. Józefa do katedry. Niesiemy krzyż od stacji 10 do stacji 11. Zachęcamy do udziału przedstawicieli rodzin. Także w niedzielę (14.IV) po Mszach świętych kiermasz Ozdób Wielkanocnych, wykonanych przez osoby niepełnosprawne, dla Domu w Kisielanach.
 7. Bóg zapłać za złożone w supermarketach dary dla ubogich oraz młodzieży za pomoc.
 8. Księża wikariusze zapraszają na pielgrzymkę śladami filmu u Pana Boga za piecem. Odwiedzimy miejsca, w których kręcono ten kultowy film, które zarazem są ważnymi ośrodkami kultu religijnego. Odwiedzimy Sokółkę, Tykocin, Supraśl (w tym muzeum ikon) oraz Świętą Wodę i Królowy Most. Termin: 10-12 maja, koszt 350 zł, zapisy w zakrystii.
 9. Ekstremalna Droga Krzyżowa, dnia 12 marca, początek o godz. 20.30 w parafii bł. Męczenników Podl. Więcej na edk.org.pl.
 10. 13 kwietnia (sobota) o godz. 9:00 w katedrze siedleckiej rozpocznie się tegoroczne Rejonowe Spotkanie Młodych diecezji siedleckiej. Młodzi wyruszą w pieszej pielgrzymce do sanktuarium Krzyża św. w Skórcu. Szczegóły na plakacie.
 11. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza społeczność akademicką Siedlec i wszystkich chętnych na Rekolekcje „Jezu cichy i pokornego serca…” od dzisiaj (7.IV) godz. 20.00 i w poniedziałek oraz wtorek na godz. 19.00, do kaplicy Duszpasterstwa przy kościele Ducha Świętego. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 12. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Marek Klecha, kaw. z par. św. Elżbiety Węgierskiej w Częstochowie i Anna Kulik, panna z z par. tut. zapow. II.

Echo katolickie przy drzwiach kaplicy, a w nim: Czym jest jałmużna? o chorobach psychicznych wśród dzieci i młodzieży; jak rozpoznać chorobę Parkinsona? Zachęcamy do czytania.